Varol Tezmen kim

Varol Tezmen kim

Konut satış piyasasının "dinazor" müdürlerinden Varol Tezmen'in Küba'ya iltica girişiminde bulunduğu öğrenildi…

Varol Tezmen emekliye ayrıldı!

Avrupa Konutları Satış ve Pazarlama Koordinatörü Varol Tezmen emekli oldu. Tezmen'in Bodrum'a yerleşeceği Bodrum'daki malikanesinin ve yatının keyfini çıkartacağı öğrenildi.

Varol Tezmen kimdir?

Artaş İnşaat Uluslararası Satış ve Pazarlama Koordinatörü Varol Tezmen kimdir? Varol Tezmen inşaat sektörüne ne zaman atıldı? Varol Tezmen bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte Varol Tezmen'in biyografisi...

Varol Tezmen'den Küba'ya iltica girişimi!

Konut satış piyasasının "dinazor" müdürlerinden Varol Tezmen'in Küba'ya iltica girişiminde bulunduğu öğrenildi…

Varol Tezmen: Müteahhitler frene basmalı!

Varol Tezmen önceki gün gerçekleştirilen Emlakkulisi.com sektör buluşması toplantısında, müteahhitlerin frene basması gerektiğini söyledi...

Varol Tezmen emekliye ayrıldı!

Avrupa Konutları Satış ve Pazarlama Koordinatörü Varol Tezmen emekli oldu. Tezmen'in Bodrum'a yerleşeceği Bodrum'daki malikanesinin ve yatının keyfini çıkartacağı öğrenildi.

Kiracının ödemediği aidat borcunu kim öder?

Kiracının apartmanda ödemesi gereken giderler içerisinde apartman/ site aidatı da yer alıyor. Peki, kiracı apartman aidatı ödemezse ne olur? Kiracının ödemediği aidat borcunu kim öder? İşte kiracı aidatı..

Varol Grup İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Varol Grup İnşaat Anonim Şirketi 4 Mart 2015'te, 500 bin TL sermaye bedeli ile Pendik Batı Mahallesi'nde, Orhan Günerigök, Selahattin Varol Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği'nde kuruldu.

Mevzii imar planını kim yapar?

Mevcut planların yerleşmiş nüfusa yetersiz kalması veya yeni yerleşim alanlarının kullanıma açılması gereğinin ve sınırlarının ilgili idarece belirlenmesine mevzii imar planı deniyor. Peki, mevzii imar planını kim yapar?

Dükkan çöp vergisini kim öder?

Çevre temizlik vergisi olarak da bilinen çöp vergisi, belediye sınırları ve mücavir alanlar içinde bulunan ve belediyelerin çevre temizlik hizmetleri için ödeniyor. Peki, dükkan çöp vergisini kim öder?

Emlak vergisini kim tahsil eder?

Emlak vergisi, mesken, işyeri, arsa ve arazi gibi taşınmaz mallar için ödeniyor. Peki, emlak vergisini kim tahsil eder? Emlak vergisi nereye ve ne zaman ödenir?

Bina risk analizini kim yapar?

Kapıcı, bahçıvan veya güvenlik görevlisi çalıştıran apartmanlar 1 Ocak 2013'ten itibaren risk değerlendirmesi yapmakla yükümlü oluyor. Peki, bina risk analizini kim yapar?

Gözde Akpınar kim?

2008 yılında Filli Boya olarak bilinen Betek Boya ve Kimya Sanayi’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Gözde Akpınar kim? İşte genç iş kadını Gözde Akpınar'ın özgeçmişi...

Vasiyeti kim açar?

Medeni Kanun gereğince, mirasbırakan, vasiyetnameyle bir ya da birden çok vasiyeti yerine getirme görevlisi atayabiliyor. Peki, vasiyeti kim açar? Vasiyetname nasıl açılır? İşte vasiyetnameyi yerine getirme görevi..

İnşaat ruhsatını kim alır?

İnşaat ruhsatı, yapı ruhsatı, mücavir alanlar içerisinde ruhsata tâbi olan herhangi bir yapının inşaatına başlanabilmesi için belediyelerce düzenlenen izin olarak karşımıza çıkıyor. Peki, bu inşaat ruhsatını kim alır?

Ev satışında komisyonu kim öder?

Ev alım satım işlemlerinin bir emlakçı aracılığı ile yapılması sonucunda emlakçıya belli bir miktar komisyon ödeniyor. Peki, ev satışında komisyonu kim öder? Ev satışında ne kadar komisyon ödeniyor?

Varol Tezmen kim Haberi

Varol Tezmen kim

15 Mart itibariyle danışmanlık yaptığı projelerden elde ettiği jestiyonu Türkiye'de harcamakta zorlandığını ifade eden Varol Tezmen "Malumunuz Türkiye'de kurlar yüksek. Neredeyse 5 milyon TL yapıyor. Bu parayı Türkiye'de yemek imkansızdı. Ben de Küba'ya gittim. Küba'da eğlence hayatı Türkiye'den ucuz. Orada da bu paraları bitiremeyeceğimi anladım" dedi.

Küba'da resmi makamlara iltica talebinde bulunduğunu hatırlatan Varol Tezmen konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Küba'nın markalı konutlara ihtiyacı var. İlticam kabul edilirse Küba devleti ile birlikte aidatı düşük, kazandıran konut projeleri yapacağız. Kübalı vatandaşların markalı konutlara çok fazla talep göstereceğini fark ettim. Burada arsa da beleş. İşçilik de ucuz. Tek sıkıntı malzeme. Küba ormanlarını kullanarak doğal ev yapacağız. Burada kalas ve kereste sıkıntısı yok. Bunu yaşım hazır 70'e yaklaşmışken fırsata çevirmek düşüncesindeyim. Bürokratik engelleri aşarsam 80...