Venta Proje Geliştirme Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi nerede

Venta Proje Geliştirme Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi nerede

Venta Proje Geliştirme Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Ece Atalay Aseo ve Fisun Kapki ortaklığında kuruldu. 

Erus Gayrimenkul Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Erus Gayrimenkul Proje Geliştirme Anonim ŞirketiErus Gayrimenkul Proje Geliştirme Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Öztürk tarafından kuruldu.

Future Invest Global Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Future Invest Global Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 800 bin TL sermaye bedeli ile Tunç İnsel, Zafer Ergün, Ahmet Hamza Akıncı, Ahmet Şevket Kocaoğlu, Can Berkay Sporcu, Phılıppe Yves El Fassy ve Akın Algül ortaklığında kuruldu.

Bevk108 Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Bevk108 Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Bora Ercantürk tarafından kuruldu.

Static Proje Geliştirme Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Static Proje Geliştirme Sanayi Anonim Şirketi Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğubey Berat Öztürk tarafından kuruldu.

Alha Proje Geliştirme Danışmanlık Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Alha Proje Geliştirme Danışmanlık Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Kartal'da 450 bin TL sermaye bedeli ile Lokman Topbaş tarafından kuruldu.

Mrv Proje Geliştirme Mimarlık Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Mrv Proje Geliştirme Mimarlık Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Lütfiye Torun tarafından kuruldu.

Casavision Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Casavision Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yıldırım Deliler tarafından kuruldu.

Proje Satış Çözümleri Gayrimenkul Geliştirme Pazarlama Ve Yatırımları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Proje Satış Çözümleri Gayrimenkul Geliştirme Pazarlama Ve Yatırımları Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Tuna ve Soner Keleş tarafından kuruldu.

Konyalım Proje Geliştirme Danışmanlık Yazılım Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Konyalım Proje Geliştirme Danışmanlık Yazılım Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Kartal'da 380 bin TL sermaye bedeli ile Talih Aksoy tarafından kuruldu.

Probay Enerji Proje Geliştirme Danışmanlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Probay Enerji Proje Geliştirme Danışmanlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Fazıl Barbaros Eryoldaş tarafından kuruldu.

Sowa Peyzaj Mimarlık Mühendislik Proje Geliştirme Ve Uygulama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sowa Peyzaj Mimarlık Mühendislik Proje Geliştirme Ve Uygulama Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Melis Genç tarafından kuruldu.

Color İnşaat Proje Geliştirme Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Color İnşaat Proje Geliştirme Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi Kağıthane’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Köksal tarafından kuruldu.

Kubilay Gayrimenkul Ve İnşaat Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Kubilay Gayrimenkul Ve İnşaat Proje Geliştirme Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli kuruldu.

Venta Proje Geliştirme Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi nerede Haberi

Venta Proje Geliştirme Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi nerede

Venta Proje Geliştirme Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi Ece Atalay Aseo ve Fisun Kapki ortaklığında 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Venta Proje Geliştirme Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi iş konusu; 1- Yerli ya da yabancı gerçek ya da tüzel kisilerle bunlara ait isletmelere yatırım danısmanlıgı hariç olmak üzere , yurt içinde veya yurtdısında sermayedar bulmak,proje finansmanı saglamak ve mevzuaatın izin verdigi konularda danısmanlık hizmetleri vermek. 2- Yurtiçinde ve yurtdısında menkul ve gayrimenkul alımı ve satımı, alım-satım aracılıgı, gayrimenkul yatırımları konusunda danısmanlık ve proje hizmetleri vermek.3- Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler,alısveris merkezleri, dükkan, hastane, okul binaları, plazalar, marketler, depolar,soguk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi...