Vizyon İstanbul Larus Loft adres

Vizyon İstanbul Larus Loft adres

Larus Loft Göktürk resimleri haberimizin içerisinde yer alıyor. Ev fiyatlarının 217 bin dolardan başladığı Larus Loft Göktürk projesinde daire teslimleri 24 ay sonra gerçekleştiriliyor...

Adil Karaismailoğlu: Kanal İstanbul Türkiye'nin vizyon projesidir!

Kanal İstanbul Projesi hakkında değerlendirme yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul Projesi için Türkiye'nin vizyon projesi olduğunu dile getirdi. 

Marmara Vizyon Danışmanlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Marmara Vizyon Danışmanlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile açıldı... 

Vizyon Kuzey Yapı Anonim Şirketi Göktürk Larus Palas İstanbul Şubesi açıldı!

Vizyon Kuzey Yapı Anonim Şirketi Göktürk Larus Palas İstanbul Şubesi bugün Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Vizyon Kuzey Yapı Anonim Şirketi Taksim İstanbul Şubesi açıldı!

Vizyon Kuzey Yapı Anonim Şirketi Taksim İstanbul Şubesi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Larus Palas ve Larus Loft satışa çıktı!

Mimar Hakan Kıran müteahhitliği tarafından İstanbul'da inşa edilen Larus Palas ve Larus Loft projeleri satışa çıktı. 2 projede toplam 170 konut yer alıyor.

Vizyon Atölyesi, İstanbul için Yeşil Yol projesi tasarladı!

17 Ağustos Marmara Depremi’nin 17. yıl dönümünde, kentlerin geleceğini kurgulamak için kurulan ‘Vizyon Atölyesi’ İstanbul’da aktif yeşil alan miktarını artırmak, olası bir depremde toplanma alanları açmak için ‘Yeşil Yol’ projesini tasarladı.

KLS Vizyon Yapı Reklamcılık Limited Şirketi kuruldu!

KLS Vizyon Yapı Reklamcılık Limited Şirketi, Melike Keleş tarafından 20 bin TL sermaye ile 18 Nisan 'da İstanbul, Çekmeköy, Hamidiye Mahallesi, Hamidiye Caddesi 'nde kuruldu.

Nihat Zeybekci: Seçim sonrası vizyon projeler hız kazanacak!

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Seçim sonrası Kanal İstanbul, 3. havalimanı, 3. köprü gibi vizyon projeler hız kazanacak."

Vizyon Havacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Vizyon Havacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi, Ali Okan Çam Şube Müdürlüğü'nde 5 milyon TL sermaye ile 14 Ekim'de Ümraniye, Esenşehir Mahallesi'nde açıldı.

Göktürk Larus Loft satış fiyatları!

Toplam 116 adet dairenin yer aldığı proje İstanbul Avrupa Yakası Göktürk'te inşa ediliyor. Projede teslimler 2016 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. Göktürk Larus Loft satış fiyatları 255 bin dolardan başlıyor.

Larus Loft daire fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası Göktürk 'te hayata geçirilen projede daire tipleri, 1+1 'den 4+1 dublekse kadar değişiyor. Larus Loft daire fiyatları 255 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Göktürk Larus Loft adres!

Toplam 116 adet dairenin yer aldığı projede daire teslimleri 2016 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. Göktürk Larus Loft adres bilgileri kapsamında proje İstanbul Avrupa Yakası Göktürk'te yükseliyor.

Göktürk Larus Loft ulaşım!

Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı ile Vizyon İstanbul ortaklığında inşa edilen projede 116 adet daire bulunuyor. Göktürk Larus Loft ulaşım bilgileri kapsamında proje Levent’e 20 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Vizyon İstanbul Larus Loft adres Haberi

Vizyon İstanbul Larus Loft adres


İstanbul Göktürk'te yükselen Larus Loft projesi Vizyon İstanbul İnşaat ile Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı tarafından inşa ediliyor. Larus Loft Göktürk resimleri haberimizin devamında yer alıyor.


Larus Loft Göktürk projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor. Larus Loft'ta daire alanları 66 - 120 metrekare arasında değişiyor.


Göktürk Larus Loft satış ofisi ile 444 16 60 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Larus Loft Göktürk ev fiyatları 217 bin dolardan başlıyor.


Larus Loft Göktürk projesinde 0,95 faiz oranıyla Akbank'tan 60 ay taksitli olarak ya da firma bünyesinde 24 ay vade farkı olmadan ödemeler yapılıyor.


Larus Loft Göktürk projesinde banka kredili ve peşin ödemelere yüzde 7 oranında indirim yapılıyor. Larus Loft teslim tarihi 24 ay sonra olarak belirtiliyor.Göktürk Larus Loft...