WOW Convention Center yanındaki arsa

WOW Convention Center yanındaki arsa

MNG Holding, WOW Hotels&Convention Center'ın yanındaki araziye oditoryum inşa edecek. Yeni oditoryumun İstanbul'un simgelerinden biri olması planlanıyor.

TURYAP'tan 500 TL katılımla emlak festivali!

Turyap, 13. Gayrimenkul Fuarı Arap-Türk Zirvesi’nin ikinci günü 24 Mart 2019 Pazar saat 14:00’te Hilton Convention Center’da site içinde sıfır daire, ofis, villa, arsa, ada ve okuldan oluşan gayrimenkullere yönelik “Teklif Alma Toplantısı” gerçekleştirecek. 

Sur Yapı projeleriyle Arap Türk Gayrimenkul Fuarı’nda!

Özel sektörün en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması Sur Yapı, 23 – 24 Mart tarihlerinde İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlenecek olan ‘13. Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi’ne katılıyor.

TURYAP'tan 619.7 milyon TL'ye satılık 100 gayrimenkul!

TURYAP, birçok inşaat şirketinin markalı konut projelerini 619 milyon 764 bin 296 TL'ye 13'üncü Gayrimenkul Fuarı'nda satışa sunacak. Fuar, 24 Mart 2019 günü Hilton Bosphorus Convention Center Etkinlik Salonu'nda düzenlenecek.

Arap yatırımcılardan Türk konutlarına büyük ilgi!

13.Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi 23-24 Mart tarihlerinde Hilton Convention Center'da düzenlenecek. Fuarda, Körfez sermayesinin Türk gayrimenkul sektörüne son zamanlarda artan ilgisi ortaya çıkacak.

13. Gayrimenkul Fuarı Arap Türk Zirvesi 23 Mart'ta!

12 senedir düzenlenen Gayrimenkul Fuarı Arap Türk Zirvesi'nin 13'üncüsü 23 Mart ve 24 Mart  tarihleri arasında düzenlenecek. 13. Gayrimenkul Fuarı Arap Türk Zirvesi Hilton Convention Center'de yapılacak. 

Yılın şirketi ödülü FuzulEv'e!

Ekovitrin dergisinin ‘Yılın Starları Ödül Töreni’, WOW İstanbul Convention Center’da 1 Temmuz’da gerçekleştirildi. FuzulEv ‘’Türkiye’de Yılın Şirketi’’ ödülünün sahibi oldu. 

12. Gayrimenkul Fuarı Arap Türk Zirvesi ziyarete açıldı!

Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi, Hilton Convention Center’de ziyarete açıldı. Junior Fuarcılık tarafından 12. kez düzenlenen zirve yerli ve yabancı firmaların katılımıyla kapılarını açtı. 

İSTİHALE, 12.Gayrimenkul Fuarı’na katılacak!

İSTİHALE, 28-29 Nisan tarihlerinde Hilton Convention Center’da gerçekleşecek 12.Gayrimenkul Fuarı’na katılacak.

12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi 28-29 Nisan'da!

12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi 28-29 Nisan 2018'de Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek.

MÜSİAD’dan 2’nci Katar çıkarması!

17-19 Ocak tarihleri arasında, Doha Exhibition and Convention Center’da (DECC) düzenlenen Expo Turkey by Qatar Fuarı, 2.kez MÜSİAD’ın ana partnerliğinde gerçekleştiriliyor..

Türk ve Katarlı müteahhitlere yatırım çağrısı!

Doha’nın şehir merkezindeki en yeni kongre ve fuar merkezi Doha Exhibition and Convention Center’da gerçekleştirilen 2. Expo Turkey by Qatar'a 112 Türk firması katıldı. 

Sinpaş’tan 2018’de yeni projeler geliyor!

Sinpaş, bugün Doha Exhibition and Convention Center’da açılan Expo Turkey by Qatar 2018 fuarına 3 yeni projesiyle katıldı.. 

Expo Turkey by Qatar Fuarı 2018 kapılarını açtı!

Expo Turkey by Qatar'ın 2'ncisi bugün kapılarını açtı. 19 Ocak 2018 tarihine kadar Katar’ın başkenti Doha’da, Doha Exhibition and Convention Center’da devam edecek fuara 150 Türk firması katıldı..

WOW Convention Center yanındaki arsa

WOW Convention Center yanındaki arsa WOW Convention Center yanındaki arsa

GEÇEN yıl Yeşilköy'de İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'e ait arazide inşa edilerek hizmete giren 4 ve 5 yıldızlı iki WOW Hotel ile kongre ve toplantı merkezi WOW Convention Center'e bir de oditoryum ekleniyor. MNG Holding'in tarafından inşa edilerek işletilen tesisin yanındaki boş arazide yapılacak olan oditoryumun bin 500 kişilik olması planlanıyor. MNG Holding tarafından inşaatına yakın zamanda başlanacak olan oditoryumun gelecek eylül ayında da hizmete girmesi planlanıyor.


ÜÇÜNCÜ ODİTORYUM


ODİTORYUMUN büyük organizasyonlarda kullanılması amaçlanıyor. Böylece İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile Maslak'taki TİM'den sonra üçüncü oditoryuma kavuşacak. WOW yetkilileri, oditoryum bünyesinde 12 toplantı salonu da bulunacağını belirterek, şu bilgileri verdi: `Oditoryumun önünde ayrıca bin 500 kişilik...