yapılandırma ödeme

yapılandırma ödeme

Koronavirüs süresi boyunca ekonomik sorun yaşayan kişilerin, devlete olan borçlarının yeniden yapılandırılması için çalışmalarda bulunuldu. 

0.64 faiz oranlı konut kredisinde yapılandırma olacak mı?

Kamu bankalarının konut kredisi faizlerini 0.64'e çekmesiyle birlikte, ödeme planları araştırılmaya başlandı. Faiz indiriminden önce kredi çekenler ise yapılandırma çıkıp çıkmayacağını merak ediyor. Peki 0.64 faizli konut kredisinde yapılandırma olacak mı? İşte detaylar...

Vergi yapılandırma taksit ödemesinde son 1 hafta!

Cumhurbaşkanlığı'nın kararı ile uzatılan vergi yapılandırma taksit ödemesinde son 1 hafta kaldı. Yapılandırmanın bozulmaması için bu süre içinde ödeme yapılması gerekiyor..

Yeniden yapılandırma süresi uzatıldı!

Yeniden yapılandırma kapsamında geçtiğimiz Kasım ve Aralık aylarında vergi ve SGK prim ödemelerini yapamayanlar Mayıs ayı sonuna kadar ödeme yapabilecek.

Vergi borcu yapılandırma 2. taksiti için son 15 gün!

Vergi borcunda milyonlarca vatandaşı ilgilendiren yapılandırma uygulamasında 2. taksitler için ödeme süresi 31 Ocak'ta sona eriyor..

Yapılandırma ödemeleri için son gün 2 Ocak!

Yapılandırma için 30 Kasım 2016 tarihini kaçıran ve henüz ödeme yapmamış mükellefler yapılandırma haklarını kaybetmeden geç ödeme zammı ile birlikte taksitlerini 2 Ocak'a kadar ödeyebiliyor..

Konut kredisi yapılandırma 2015!

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olan kimseler, kredi ödeme sürecinde, faiz oranlarının düşmesi durumunda, kullanıcı kredisini yapılandırmak isteyebiliyor. İşte, konut kredisi yapılandırma 2015!

Vergi borcu yapılandırma kredi kartı ile ödeme işlemleri!

Torba Yasa ile emlak ve çevre temizlik vergisi de dahil bazı vergi ve alacaklar yapılandırıldı. Yapılandırılan borçlar kredi kartı ile ödenebiliyor. İşte vergi borcu yapılandırma kredi kartı ile ödeme işlemleri...

Vergi borcu yapılandırma ödeme planı 2015!

6552 sayılı İş Kanunu İle Bazı Kanun Ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması İle Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanunu ile vergiler yapıladırıldı. İşte vergi borcu yapılandırma ödeme planı 2015...

Konut kredisi yapılandırma nasıl hesaplanır?

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olan kimseler, kredi ödeme sürecinde, faiz oranlarının düşmesi durumunda, kullanıcı kredisini yapılandırmak isteyebiliyor. Peki, konut kredisi yapılandırma nasıl hesaplanır? İşte yanıtı..

Konut kredisinde yapılandırma nasıl oluyor?

Kullanılan konut kredisinin ödeme sürecinde faiz oranlarının düşmesi durumunda, mevcut faiz oranlarıyla yeni bir kredi tahsis edilmesi talep edilebiliyor. Peki, konut kredisinde yapılandırma nasıl oluyor?

Yapılandırılmış vergi taksidi ödeme tarihi!

6552 sayılı Torba Yasa ile emlak ve çevre temizlik vergisi borçları yapılandırılabiliyor. Yapılandırma başvuruları 31 Aralık'ta sona eriyor. Yapılandırılmış vergi taksidi ödeme tarihi ise Şubatta başlıyor..

6552 sayılı kanun kapsamında borç yapılandırma ve kredi kartı ile ödeme işlemleri!

Torba Yasa ile bazı vergi ve alacaklar, yapılandırılarak ödenebiliyor. Yapılandırma başvurularının 30 Kasım 2014 tarihine kadar yapılması gerekiyor. İşte 6552 sayılı kanun kapsamında borç yapılandırma ve kredi kartı ile ödeme işlemleri..

Çevre temizlik vergisi yapılandırma kredi kartı ile ödeme!

Çevre temizlik vergisi ve emlak vergisi borçları Torba yasası kapsamında yapılandırılabiliyor. Peki yapılandırılan borç nasıl ödenir? Çevre temizlik vergisi yapılandırma kredi kartı ile ödeme mümkün mü?

yapılandırma ödeme

yapılandırma ödeme yapılandırma ödeme

Pandemi sürecinde ekonomik sorun yaşayan kişilerin, devlete olan borçlarının yeniden yapılandırılarak, ödenmesi için yeni bir takvim oluşturulması çalışmalarında son aşamaya gelindi. 

Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre; bu hafta, İstihdam Paketi’nin içine monte edilecek düzenlemeyle ilgili iki önemli toplantı düzenlendi. Toplantıda ortaya çıkan öneriler madde olarak pakete yer alacak.

KAPSAM GENİŞLİYOR 

Açıklamalara göre, Maliye Bakanlığı bürokratlarıyla, AK Parti’nin ekonomi kurmaylarının katıldığı dar kapsamlı toplantıda, önceki günlerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da düzenleme yapılmasını istediği ‘öğrenci kredileri’ ile ‘çiftçi borçlarının’ da yeniden yapılandırılma kapsamına alınmasıyla ilgili tartışmalarda bulunuldu. 

Toplantıda, tarım kredi borçları başta olmak üzere SGK prim borçları, trafik cezaları, motorlu taşıtlar vergisi, emlak vergisi, kurumlar vergisi gibi bir dizi alan sırada yer aldı. 

Yapılandırılacak borç tutarının 500 milyar liradan fazla olduğu ve 4 milyon kişiyi ilgilendirdiği...