07 / 07 / 2022

Yeditepe Gayrimenkul Merter

Yeditepe Gayrimenkul Merter

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar tarafından kurulan Yeditepe Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin Merter'de yeni ofis projesine başlayacağını geçtiğimiz yıl duyurmuştuk. The İstanbul Merter adıyla sunulan projede satışlar başladı.

İTO Başkanı'ndan Merter'e yeni ofis projesi geliyor!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar'ın şirketi Yeditepe Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Merter'de bir ofis projesine hazırlanıyor. Yeni projenin görselleri ilk kez emlakkulisi.com'da yayınlanıyor...

Kirazlı Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Kirazlı Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi Üsküdar’da  50 bin TL sermaye bedeli ile Nesip Mustafa Merter tarafından kuruldu.

Bkt Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Bkt Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Bahçelievler’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Berke Merter ortaklığında kuruldu.

Yeditepe İstanbul Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeditepe İstanbul Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal’da   50 bin TL sermaye bedeli ile Orçun Dökmeci  ve İlhan Bölükbaş tarafından kuruldu.

Larimar Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Larimar Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Merter Cansın Mert tarafından kuruldu.

Varvil Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Varvil Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Merter Cansın Mert tarafından kuruldu.

Lagard Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Lagard Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile MErter Cansın Mert ve Volkan Selçuk ortaklığında kuruldu.

Ezza Gayrimenkul Yatırım Bilişim Sağlık Turizm Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ezza Gayrimenkul Yatırım Bilişim Sağlık Turizm Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Merter Cansın Mert ve Volkan Selçuk ortaklığında kuruldu. 

Merter Gayrimenkul İnşaat Tekstil Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Merter Gayrimenkul İnşaat Tekstil Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Faruk Özekinci ve Serap Demir tarafından kuruldu.

İdealist GYO 2019 yılı için Yeditepe Bağımsız Denetim ile anlaştı!

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı hesap dönemini kapsayan finansal raporlarının denetlenmesi için Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş. ile anlaştı...

İdealist GYO, Yeditepe Bağımsız Denetim ile anlaştı!

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş. ile anlaştı....

The İstanbul Merter Office ne zaman teslim?

The İstanbul Merter Office projesi Yeditepe Gayrimenkul tarafından İstanbul Merter'de hayata geçiriliyor. Peki The İstanbul Merter Office ne zaman teslim?

Merter Grup Gayrimenkul Yatırım Ve İşletmecilik Anonim Şirketi kuruldu!

Merter Grup Gayrimenkul Yatırım Ve İşletmecilik Anonim Şirketi bugün Güngören’de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Yazıcı, Bayram Karataş, Veysel Bilir, Sabahattin Erciyes ve Ali Ekber Karar ortaklığında kuruldu.

Güngören'de 10.1 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

İstanbul İli, Güngören İlçesi, Merter Semti, M.Nezih Özmen Mahallesi'nde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 10 milyon 100 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Yeditepe Gayrimenkul Merter Haberi

Yeditepe Gayrimenkul Merter


İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar tarafından kurulan Yeditepe Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin Merter'de yeni ofis projesine başlayacağını geçtiğimiz yıl duyurmuştuk. The İstanbul Merter adıyla sunulan projede satışlar başladı.A plus ofislerin yer alacağı The İstanbul Merter projesi 6 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Ofis ve ticari birimlerin bulunduğu The İstanbul Merter projesi E-5 üzerinde Nef Merter 12'nin karşısında yükseliyor.3 blok olarak görünen proje 7 mini bloktan meydana geliyor. 14 adet dükkanın yer aldığı The İstanbul Merter projesinde dükkanlar blokların altında yer alıyor. Projenin maketi hazır.The İstanbul Merter projesinde ofislerin büyüklükleri 400 metrekare ile 800 metrekare arasında değişiyor. Projenin satış ofisi, Merter Platform Suites'in 16. katında bulunuyor.
21 Nisan 2014 tarihinde 60 milyon TL sermaye ile kurulan Yeditepe...