yp inşaat Nefis Çankaya Evleri

yp inşaat Nefis Çankaya Evleri

Yoğun trafikten kaynaklanan karbondioksit salımına bir de kış aylarında artan kirli hava eklenince kent merkezlerinde nefes almak da zorlaştı. Ankara’da yaşayanların imdadına ise kentin göbeğindeki İmrahor Vadisi yetişiyor.

YP İnşaat Nefis Çankaya Evleri'ni tanıttı!

Çeyrek asırdır hayata geçirdiği projelerle başkent konut sektörünün öne çıkan firmalarından olan YP İnşaat'ın son projesi Nefis Çankaya Evleri'ni tanıttı' görücüye çıktı

YP İnşaat Nefis Çankaya Evleri!

YP İnşaat Nefis Çankaya Evleri 'nde daireler 1+1'den 5+1'e kadar farklı tipte dizayn edildi. Toplam arsa alanı 20 dönüm olarak belirlenen projede teslimlerin 2017 yılında yapılması öngörülüyor.

Nefis Çankaya Evleri'nde 317 bin TL'ye!

Metropol yaşama alışkın olanlar için “doğa” kent merkezinin dışında başlarken, “Nefis Çankaya Evleri”, temiz hava ve yeşil manzarayı Başkent’in kalbine getirdi. 2017 yılının Ağustos ayında teslim edilecek projede daire fiyatları 317 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut, YP İnşaat Oran projesini tasfiye etti!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, ihalesini 46 milyon 800 bin TL teklifle kazanan YP İnşaat'ın Ankara Çankaya Oran projesini tasfiye ettiğini açıkladı...

Gayrimenkuldeki getiri dövizden yüksek!

YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, dövizde son bir yıllık getirinin yüzde 35’lerde olmasına karşın gayrimenkulde bu oranın yüzde 11’lerde kaldığını uzun yıllara bakıldığında  gayrimenkuldeki getirinin dövizden yüksek olduğunu söyledi.

Osman Cem Çankaya: Konut üretimi doğal ihtiyaç!

YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, konut üretimini ve sektördeki gelişmeleri anlattı. Çankaya, konut üretiminin “doğal ihtiyaç” olduğunu ifade etti.

Çayyolu'nda konut alıcıları kaliteye önem veriyor!

YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, her ülkenin, her şehrin, hatta her semtin konutta farklı talepleri olduğunu, bunu fark eden ve uygulayabilen sektör temsilcilerinin başarıya ulaşabildiklerini söylüyor...

Koordinat Çayyolu’nda 0 faiz avantajı!

YP İnşaat tarafından hayata geçirilen Koordinat Çayyolu’nda yüzde 10’dan başlayan peşinat, sıfır faiz ve 84 ay vadeli kampanya fırsatı sunuluyor..

Koordinat Çayyolu'nda manzaram kapandı derdi yok!

YP İnşaat tarafından hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde “manzaram kapandı” derdi yok.

YP İnşaat Çankaya Oran projesi başlıyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle YP İnşaat imzası ile inşa edilecek Çankaya Oran projesinde yer teslimi yapıldı..

YP İnşaat Çankaya Oran projesinde imzalar atıldı!

İhalesinin 2. oturumu 16 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen Ankara Çankaya Oran Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici YP İnşaat A.Ş. ile dün imzalandı.

Emlak Konut Oran ihalesini YP İnşaat kazandı!

Emlak Konut Çankaya Oran ihalesinin 2. oturumu yapıldı. İhaleyi 46 milyon 800 bin TL teklif veren YP İnşaat kazandı..

Koordinat Çayyolu Ankara ödemeleri!

YP İnşaat imzasıyla yükselen Koordinat Çayyolu Konutları 2018 yılında teslim edilecek. Koordinat Çayyolu Ankara ödemeleri kapsamında uygulanan kampanya için son gün 31 Ekim...

Koordinat Çayyolu ödeme kampanyası 2017!

Koordinat Çayyolu ödeme kampanyası 2017 kapsamında projede "Şimdi al Ocak 2019’da ödemeye başla" kampanyası uygulanıyor. Proje YP İnşaat imzası taşıyor...

Koordinat Çayyolu Konutları ödeme planı!

YP İnşaat-Emlak Konut GYO işbirliği ile inşa edilen Koordinat Çayyolu projesi 427 daireden meydana geliyor. Koordinat Çayyolu Konutları ödeme planı haberimizin içinde yer alıyor.

Koordinat Çayyolu YP İnşaat fiyatları!

Toplam 427 adet daireden meydana gelen Koordinat Çayyolu projesinde “Ocak 2019’da” kampanyası başladı. Koordinat Çayyolu YP İnşaat fiyatları 504 bin TL'den başlıyor.

yp inşaat Nefis Çankaya Evleri

yp inşaat Nefis Çankaya Evleri yp inşaat Nefis Çankaya Evleri

Başkent Ankara’da yaşayanların imdadına ise kentin göbeğindeki İmrahor Vadisi yetişiyor.

Yeşilin tüm renklerini barındıran İmrahor Vadisi’nin kentte özlenen temiz havayı sunduğunu vurgulayan YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, şunları söyledi:

“Bir zamanlar Ankara’nın havası, bazen nefes bile alınamayacak kadar kötü olurdu. Alınan önlemler, ısınmada kullanılan yakıtların değişimi ve kazanılan bilinç kentin hava kalitesinin ciddi şekilde düzelmesini sağladı. Ancak yine de tüm büyükşehirlerde olduğu gibi Ankara’da da zaman zaman kötü havaya maruz kalabiliyoruz. Bu noktada kentlerin nefes alma duraklarının önemi daha da artıyor. Başkent’in sınırlı sayıdaki oksijen depolarından biri İmrahor Vadisi. Yeşil görünümüyle görsel şölen sunan vadi, aynı zamanda tertemiz havasıyla da kentin korunması gereken bölgelerinin başında geliyor. İmrahor Vadisi’nin, şehir merkezindeki ‘temiz hava bonusu’ olduğunu unutmadan, oksijenle bütünleşmemiz gerekiyor.”


-Kentin...