29 / 06 / 2022

Yücesoy kuzeyşehir

Yücesoy kuzeyşehir

Yücesoy Mimarlık tarafından hayata geçirilen Kuzeyşehir Koru'da lansman dönemine özel kampanya başladı. Kampanyanın reklam filminde ABD Başkanı Donald Trump'ın tiplemesi kullanıldı. İşte o reklam filmi...

Yücesoy'dan Kuzeyşehir'e 150 milyon liralık yatırım!

Yücesoy Mühendislik Yönetim Yönetim Kurulu Başkanı Cem Yücesoy, Menemen'de nitelikli konut ihtiyacına cevap vermek için yeni projeler ürettiklerini açıkladı.

Yücesoy'dan Menemen'e Kuzeyşehir!

Yücesoy Mühendislik, İzmi'in değerli bölgesi olan Menemen'de yepyeni projesine başladı.

Yücesoy Kuzeyşehir'de teslimler başladı!

 22 bin metrekarelik peyzaj alanıyla dikkat çeken İzmir Yücesoy Kuzeyşehir projesinde daire teslimleri başladı. 

Gaziantep Kuzeyşehir 2021 başvuru tarihleri ve şartları!

Gaziantep Kuzeyşehir 2021 başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. İşte Gaziantepli vatandaşların yüzünü güldüren Gaziantep Kuzeyşehir 2021 başvuru tarihleri ve şartları...

Yücesoy Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Yücesoy Yapı Denetim Limited Şirketi  Ataşehir’de   50 bin TL sermaye bedeli  ile  İsmail Yücesoy tarafından kuruldu.

Gaziantep Kuzeyşehir'de yaşam başlıyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ iş birliği ile 50 bin konutluk Kuzeyşehir’de yaşam başlıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in yoğun çabası ile proje kısa sürede tamamlandı. Yapılan kuralar ile 5 bin 154 konutun hak sahipleri belirlendi....

Gaziantep Kuzey Şehir Projesi'nde yaşam başlıyor!

Sosyal konut alanında uygulaması tek seferde geliştirilen ve "Türkiye'nin en büyük konut projesi" olma özelliğine sahip olan Gaziantep Kuzey Şehir Projesi'nde yaşam başlıyor.

TOKİ Kuzey Şehir'de 787 konut için başvurular başladı!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ iş birliğinde Türkiye’nin en büyük konut projesi olan Kuzey Şehir Projesi’nde 787 adet konut için başvurular bugün başladı.

TOKİ Gaziantep Kuzeyşehir'de 916 konut sahibini buldu!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ tarafından inşa edilen 'Kuzey Şehir' Projesi'ndeki 916 konut düzenlenen kura çekimiyle sahibini buldu.

Memenen Kuzeyşehir Koru fiyat!

Memenen Kuzeyşehir Koru fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İzmir'in Memenen ilçesinde hayata geçirilen proje Yücesoy Mimarlık imzasını taşıyor. 

Kuzeyşehir Plus ne zaman teslim?

Kuzeyşehir Plus projesi 102 konuttan meydana geliyor. Peki Yücesoy Mühendislik imzasıyla hayata geçirilen Kuzeyşehir Plus ne zaman teslim edilecek?

17 soruda Kuzeyşehir Koru!

Yücesoy Mühendislik imzası ile İzmir'de hayata geçirilen Kuzeyşehir Koru'da satışlar başladı. Peki Kuzeyşehir Koru'da kaç konut var? Kuzeyşehir Koru ne zaman teslim edilecek? Kuzeyşehir Koru fiyatları ne kadar? İşte tüm soruların yanıtları...

Kuzey Şehir Koru İzmir satılık!

Yücesoy Mühendislik imzasıyla hayata geçirilen Kuzeyşehir Koru'da satışlar başladı. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Kuzey Şehir Koru İzmir satılık daire fiyatları...

Yücesoy Kuzey Şehir Koru nerede?

Yücesoy Kuzey Şehir Koru nerede? sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. Kuzey Şehir Koru projesinin reklam filminde ABD Başkanı Donald Trump'ın tiplemesi bulunuyor. 

Kuzeyşehir Koru reklam filmi!

Kuzeyşehir Koru reklam filminde ABD Başkanı Donald Trump'ın tiplemesi yer aldı. İnşaat ve satışların başladığı proje İzmir'in Menemen ilçesinde Yücesoy Mimarlık tarafından hayata geçiriliyor.

Yücesoy kuzeyşehir Haberi

Yücesoy kuzeyşehir

Yücesoy Mühendislik imzası ile İzmir'in Menemen ilçesinde hayata geçirilen Kuzey Şehir Koru projesinde inşaat çalışmaları ve satışlar başladı. 

716 adet dairenin yer aldığı Kuzeyşehir Koru projesinde daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede ayrıca dubleks daireler ve dubleks villalar da bulunuyor.  Daire büyüklükleri 67 metrekareden başlıyor. Teslimlerin 36 ay sonra yapılacağı proje 31 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

ABD Başkanı Donald Trump'ı üzen reklam filmi

Kuzey Şehir Koru lansman dönemine özel bir kampanya hazırladı. Proje reklam filmi ile dikkatleri üzerine topladı. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın tiplemesinin kullanıldığı reklam çok konuşulacak. 

İzmir'in en büyük projelerinden KuzeyŞehir Koru için Türkiye’de ilk kez Yücesoy tarafından uygulanan çok avantajlı ödeme...