Yusuf Fırat adıyaman

Yusuf Fırat adıyaman

Adıyaman Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat kimdir? Yusuf Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Fırat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Yusuf Fırat...

Adıyaman Devlet Hastanesi'nin yapımına onay!

Adıyaman’da eski devlet hastanesinin yerine yapılması planlanan 150 Yataklı Devlet Hastanesi, memnuuniyetle karşılandı. HAYAD Genel Başkanı Yusuf Babar, projeyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Adıyaman Eski Devlet Hastanesi yıkılacak!

Anadolu Hasta ve Hasta Yakınları Derneği (HAYAD) Genel Başkanı Yusuf Babar, Adıyaman'daki eski devlet hastanesinin yerin sağlıklı yaşam merkezi yapılacağının müjdesini verdi.

Adıyaman Gölbaşı kentsel dönüşümle yeniden inşa edilecek!

Adıyaman’ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, proje ihalesi gerçekleştirilen kentsel dönüşümün çalışmalarının sürdürüldüğünü belirtti.

Adıyaman Gölbaşı'nda imam hatip lisesi yapılacak!

Adıyaman’ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve İl Milli eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal, İlçede yapılması planlanan kız imam hatip lisesi için bir araya geldi.

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi'nin otoparkı tamamlanıyor!

ADIYAMAN'ın Gölbaşı ilçesi Devlet Hastanesinin otoparkında sona gelindi. Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, yeniden inşa edilen hastanenin otoparkının duvar ve zeminin yapım çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Adıyaman Gölbaşı'na yeni bir mahalle kuruldu!

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçe Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Mimar Sinan Mahallesinin meclis kararıyla ikiye bölünerek Yenikent adından yeni bir mahalle oluşturduklarını söyledi. Yeni mahallenin sınırları şöyle...

Adıyaman Gölbaşı'nda kaldırım çalışmalarına devam!

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçe Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin havaların yağışlı olmadığı zamanlarda kaldırım düzenleme çalışmasına devam ettiğini söyledi.

Adıyaman Gölbaşı Belediyesi'nin yol çalışmaları sürüyor!

Adıyaman Gölbaşı Belediyesi'nin yol çalışmaları sürüyor. Adıyaman Gölbaşı İlçe Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Mevlana Caddesi ile Kurugeçit Cami Taziye evi civarında bulunan sokakların asfaltlandığını söyledi.

Adıyaman Gölbaşı'nda asfalt çalışmaları sürüyor!

Adıyaman’ın Gölbaşı İlçe Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, ilçedeki mahalle ve cadde yollarında başlatılan asfalt çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.

Yusuf Fırat kimdir?

Adıyaman Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat kimdir? Yusuf Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Fırat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Yusuf Fırat...

Gürteks Adıyaman Gölbaşı'na fabrika açacak!

Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in girişimleri ile özel bir şirket, Gölbaşı’da yatırım yapmak için incelemelerde bulundu. Özdemir, “Gölbaşı’na bir çivi çakılsın, isterse o çivi elime çakılsın” dedi...

TOKİ Adıyaman Merkez'de başvuru dönemi başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Adıyaman merkezde yapılan konutlar için ön kayıtlar başladı. Adıyaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında başvuru dönemi başladı...

Yusuf Öztürk: Marina yatırımlarına hız verilecek!

Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, son yıllarda kamu ve özel sektör girişimlerinin de katkısıyla yat limanları yatırımlarının canlanmaya başladığını söyledi...

Yusuf Fırat adıyaman

Yusuf Fırat adıyaman Yusuf Fırat adıyaman

Yusuf Fırat kimdir?

Adıyaman Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat kimdir? Yusuf Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Fırat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?


Eski Samsat'ın son Belediye Başkanı ve Yeni Samsat'ın İlk Belediye Başkanı, YUSUF FIRAT 1947 Samsat doğumlu olup, Ortaokul mezunudur.


Evli ve 10 Çocuk babası YUSUF FIRAT  Yerel yöneticilik deneyimi olan, Dürüst ve yardımsever kişiliği ile tanınmaktadır. Şeffaf yönetim anlayışı ve sosyal projeleri ile yeni ilçeye daha aktif ve şeffaf bir anlayış getirmiştir.


İletişim bilgileri:


TELEFON: 0416 411 20 25-27

FAX:0416 411 20 24

EMAİL: samsatbelediyesi@mynet.com

www.samsatbelediyesi.comAdıyaman'da kentsel dönüşümle yeni bir şehir...