Zeray Esil Kartepe fiyatlar

Zeray Esil Kartepe fiyatlar

Zeray İnşaat Kartepe'deki 4. projesi Zeray Esil Kartepe'nin lansmanı yapıldı. Projede yer alan konutların metrekare fiyatları 8 bin 250 TL'den başlıyor...

Zeray Esil Kartepe'nin lansmanına cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimleri katıldı!

Yaşama değer katan nitelikte projeler inşa eden Zeray İnşaat'ın yeni projesi Esil Kartepe için gerçekleştirdiği lansmana İstanbul’dan cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimleri katılım sağladı.

Zeray İnşaat'tan 3 yeni proje geliyor!

Zeray Esil Kartepe'nin lansmanında önemli açıklamalar yapan Zeray Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray üç yeni projenin de müjdesini verdi.

Zeray Esil Kartepe'nin lansmanı yapıldı! Yeni proje!

Zeray İnşaat Kartepe'deki 4. projesi Zeray Esil Kartepe'nin lansmanı yapıldı. Projede yer alan konutların metrekare fiyatları 8 bin 250 TL'den başlıyor...

Zeray Esil Kartepe fiyat!

Zeray Esil Kartepe  fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Zeray Esil Kartepe fiyat bilgisi ve proje detayları...

Zeray Esil Kartepe nerede? 

Zeray Esil Kartepe nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Zeray Esil Kartepe nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Zeray Esil Kartepe 10 soruda tüm detaylarıyla!

Zeray Esil Kartepe projesiyle ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Zeray Esil Kartepe projesinde kaç konut yer alacak? Zeray Esil Kartepe Projesi'ndeki konutların fiyatları ne kadar? Zeray Esil Kartepe 10 soruda tüm detaylarıyla...

Zeray Esil Kartepe satışta! Yeni proje!

Zeray İnşaat tarafından hayata geçirilen Zeray Esil Kartepe'de yer alan konutlar satışa çıktı. Projenin teslim tarihi Temmuz 2023 olarak belirlendi.

Zeray Esil Kartepe'nin lansmanı 14 Ocak'ta!

Zeray Esil Kartepe, 14 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan basın lansmanıyla görücüye çıkıyor.

Kartepe Belediyesi mobilya ihalesi yapıldı!

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, mobilya malzemesi alınması mal alımı işi ile ilgili ihalesini, Hukuk İşleri Müdürü ve İhale Komisyonu Başkanı Sadık Yılmaz başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Kocaeli Üniversitesi’nden Kartepe Belediyesi’ne kültürel alan tahsisi!

Kartepe Belediyesi, kültürel anlamda faaliyetlerine katkı sağlayacak yeni bir alana kavuştu. Kocaeli Üniversitesi, Arslanbey Kampüsü yanında bulunan alanı kültürel tesis yapılması amacıyla Kartepe Belediyesi’ne tahsis etti.

Kartepe Belediyesi'nde mobilya ihalesi!

Kartepe Belediyesi tarafından, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından talep edilen mobilya malzemelerinin temini için bir ihale yapılacak.

Kartepe Konakları'nda mega kampanya fırsatı!

Birinci etabı tamamlanan Kocaeli Kartepe Konakları'nda toplam 544 dairede konforlu ve rahat bir yaşam sürülecek. Burada yaşayanlar, çok yakında Kartepe ilçe merkezinde oturuyor olacak.

Kartepe Belediyesi restorasyon projeleri hazırlatacak!

Kültürel değerlere sahip çıkmak ve eski yapıları geleceğe taşımak adına Kartepe Belediyesi, restorasyon projeleri hazırlatacak.

Zeray Esil Kartepe fiyatlar Haberi

Zeray Esil Kartepe fiyatlar

Zeray İnşaat Kartepe'deki 4. projesi Zeray Esil Kartepe için düğmeye bastı. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Zeray İnşaat, Kartepe'deki dördüncü, portföyündeki 38. projesinin lansmanını gerçekleştirdi. 

Zeray Esil Kartepe, İstanbul'a 45 dakika uzaklıkta olan Kocaeli Kartepe'de Kartepe Diş Hastanesi'nin karşısında inşa ediliyor. 

126 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. Toplam 501 konuta yer verilecek olan projede metrekare fiyatları 8 bin 250 TL'den başlıyor.

16 blok halinde yükselecek olan Zeray Esil Kartepe, 37 bin 56 metrekare alana sahip. 

Zeray Esil Kartepe projesinde, 98 adet 1+1, 84 adet 2+1, 32 adet 3+1 konut yer alacak. 15 bin metrekarelik peyzaj alanı bulunan projede tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanı gibi sosyal alanlar...