30 / 06 / 2022

Ziraat Bankası gayrimenkulleri

Ziraat Bankası gayrimenkulleri

Ziraat Bankası’nın ödenmeyen krediler sebebiye portföyüne kattığı gayrimenkuller 2017’den bu zamana 8 kat arttı ve 672 milyon Türk Lirası’ndan 5.3 milyar TL’ye ulaştı. 

Ziraat Bankası’nın aldığı 3 bin 3 taşınmazın 997'si işgal altında!

Ziraat Bankası’nın tahsil edemediği kredilere karşılık aldığı 3 bin 3 konutun 997’si işgal altında. Sayıştay, banka yönetimini " Ya boş al ya tahliye ettir ya da işgal bedeli al" diye uyardı...

Ziraat Bankası'ndan banka gayrimenkulü konut kredisi avantajları!

Ziraat Bankası satışı banka tarafından gerçekleştirilen konutlar için cazip avantajlar sunuyor. Ayrıca banka söz konusu konutların satışında yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor.

Ziraat Bankası konut kredisi yapılandırma faizi ne kadar?

Ziraat Bankası yüzde 0.99 faizli kampanyalı konut kredisinin yanında ayrıca yüzde 0.99’dan faiz oranları ile konut kredisi yapılandırmaya da başladı. Bankanın kampanyalı konut kredisi ve yapılandırma faiz oranları ne kadar?

Ziraat Bankası 2019 konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Ziraat Bankası konut kredisi ürünleri kapsamında maaş müşterilerinden, OYAK mensuplarına, banka gayrimenkulü konut kredisi ve inşaat tamamlama konut kredisine kadar pek çok farklı ihtiyaç ve bütçeye yönelik uygun faiz oranları ile kredi fırsatları sunuyor.

Ziraat Bankası OYAK mensuplarına özel konut kredisi kampanyası!

Ziraat Bankası uzun vadeli, düşük faizli, dosya masrafsız ve uygun ödeme seçenekleri ile OYAK mensuplarına özel konut kredisi kampanyası sunuyor. Kampanyadaki fırsatlardan OYAK üyelerinin eşleri de yararlanabiliyor...

Ziraat Bankası konut kredisini yapılandırmaya başladı!

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Konut Kredilerini sabit faizli konut kredisi ile yapılandırmaya başladı. Peki konut kredisi yapılandırmasında avantaj ne kadar?

Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını indirdi!

Ziraat Bankası kredi faiz oranlarında bir indirim daha uyguladı. Bankanın ihtiyaç kredisi faizleri yüzde 1.25’e düşerken konut kredisi faizleri değişmedi.

Ziraat Bankası konut kredi faizlerini indirdi!

Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını 16 Eylül’den geçerli olmak üzere düşürdü. Banka  konut kredilerinde 500 bin TL ve üzeri kredilerde faiz oranını aylık yüzde 1,19 olarak belirledi. Ayrıca 500 bin lira altındaki konut kredilerindeki faiz oranı yüzde 0,99'da sabit bırakıldı...

Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama 2019!

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Ziraat Bankasından konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel kredisi faiz oranları!

Ziraat Bankası maaş müşterisi çalışan ya da emekli olan müşterilerine özel fırsatlarla konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası maaş müşterilerine kredi faiz oranları neler?

Ziraat Bankası kredi kampanyaları neler?

Ziraat Bankası tüketici ürün paketi kapsamında ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi için müşterilerine özel fırsatlar ve düşük faiz oranları sunuyor. Ziraat Bankası’nın güncel kredi kampanyaları neler?

Ziraat Bankası ortak konut kredisi şartları neler?

Ziraat Bankası konut kredisi taksitlerini düşürmek için ortak konut almak isteyen müşterilerine'5 kişiye kadar uygun koşullarda kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası ortak konut kredisi şartları nedir?

Ziraat Bankası Kazakistan'da şube açtı!

Ziraat Bankası dünyada da büyümeye devam ediyor. Yurt dışı iştirakleri ve şubeleriyle 18 ülkede 101 noktada varlığını devam eden Ziraat Bankası, büyümeyi sürdürüyor.

Ziraat Bankası konut kredisi ödemeleri ne kadar oluyor?

Ziraat Bankası faiz indirim kampanyası sonrasında hem konut hem de ihtiyaç kredisi için en düşük faiz oranlarını kullandırıyor. Ziraat Bankası kredi ödemeleri ne kadar oluyor?

Ziraat Bankası konut kredisi şartları neler?

Ziraat Bankası konut kredisi kullandırım şartları neler? Ziraat Bankası hangi koşullarda konut kredisi kullandırıyor?

Ziraat Bankası gayrimenkulleri Haberi

Ziraat Bankası gayrimenkulleri

Kovid-19 salgını nedeniyle ülke genelinde yaşanan ekonomik problemler arttı. Sözcü Gazetesi’nden İsmail Şahin’in haberine göre; meydana gelen bu ekonomik sıkıntıların ardından vatandaşlar, çiftçiler, sanayici ve tüccarlar bankalara olan kredi borçlarının ödemelerinde zorluk çekmeye başladı. Durum bu şekilde olunca birçok ipotekli konut, arsa, tarla, fabrika ve dükkan vasıfına sahip gayrimenkul bankaların oluyor. 

Ödemeleri yapılamayan krediler sebebiyle el konulan gayrimenkulleri yasaların getirisi olarak satmakla yükümlü olan bankalar, bu süreçte birer emlakçı haline geldi. Ellerinde bulunan gayrimenkullere, internet siteleri ve şubeleri aracılığıyla müşteri bulmak isteyen finans kuruluşlarından biri olan Ziraat Bankası'nın gayrimenkul portföyünde yaşanan yükseliş de dikkat çekti. 

BİR YILDA 3.8 KAT ARTTI

Son dönemde Demirören Grubu'na Doğan Holding'in medya varlıklarının alımı için sağlanan krediler ve ardından uhdesine geçirdiği Kemer Country...