26 / 06 / 2022

Zorlular Gayrimenkul Taahhüt İnşaat

Zorlular Gayrimenkul Taahhüt İnşaat

Zorlular Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Şerif Fındık tarafından 400 bin TL'lik sermaye ile 8 Temmuz'da Sancaktepe, Meclis Mahallesi'nde kuruldu.

Akyaz Gayrimenkul Taahhüt Ve Teknoloji Anonim Şirketi kuruldu!

Akyaz Gayrimenkul Taahhüt Ve Teknoloji Anonim Şirketi Beşiktaş'ta İlhamı Yazıcı ve Tüncer Akar ortaklığında kuruldu.

Dfg Yapı İnşaat Gayrimenkul Taahhüt Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dfg Yapı İnşaat Gayrimenkul Taahhüt Ve Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Osman Ener ve Recep  Can tarafından kuruldu.

Mesam Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mesam Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Nuroğlu, Murat Öztürk ve Samet Güner tarafından kuruldu.

Fth Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fth Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yusuf Daştan tarafından kuruldu. 

Baki Gayrimenkul Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Baki Gayrimenkul Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 5 milyon TL sermaye ile bugün Ali Fadıl Baki tarafından kuruldu.

Uranus Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kurudu!

Uranus Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün o. Farooq Izzat Arsalan tarafından kuruldu.

Canpark Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve Taahhüt Anonim Şirketi İstanbul Ümraniye Şubesi açıldı!

Canpark Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve Taahhüt Anonim Şirketi İstanbul Ümraniye Şubesi bugün açıldı. Şirketin sermayesi ise 500 bin TL.

Enalp İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Enalp İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Limited Şirketi Ziya Alpen tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Soyutürk İnşaat Gayrimenkul Taahhüt Mühendislik Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Soyutürk İnşaat Gayrimenkul Taahhüt Mühendislik Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile Samet Soyutürk, Muharrem Soyutürk be Suat Soyutürk imzasıyla bugün kuruldu.

Larem Yapı Taahhüt Mühendislik Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Larem Yapı Taahhüt Mühendislik Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi 40 bin TL sermaye ile bugün Doğuhan Meral imzasıyla kuruldu.

Çes Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

Çes Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi 1 milyon TL sermaye ile Ömer Aykut Çakır ve İsfendiyar Ekşi imzasıyla bugün kuruldu.

Yerköy Grup İnşaat Taahhüt Gayrimenkul İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yerköy Grup İnşaat Taahhüt Gayrimenkul İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Ramazan Türk imzasıyla kuruldu.

Turan Yatırım Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turan Yatırım Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 1 milyon TL sermaye ile bugün Asuman Turan ve Ahmet Melih Turan imzasıyla kuruldu.

Zorlular Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Haberi

Zorlular Gayrimenkul Taahhüt İnşaat

Zorlular Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Şerif Fındık tarafından 400 bin TL'lik sermaye ile 8 Temmuz'da kuruldu. 


Zorlular Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu;  1.   Her türlü inşaat yapımı ,  mesken, toplu konut, yol, köprü, baraj, liman, sondaj kuyusu, fabrika, atölye, depo, spor tesisleri, kanalizasyonlar, arıtma tesisleri, içme suyu boru ve depolarının inşaatı, kamuya ait binaların inşaatı, her türlü gayrimenkulün yapımı alımı,satımı, yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, taşeronluk hizmetleri yapmak.   2.   Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil...