14 / 08 / 2022

Güneş kreminin etiket fiyatı 400 lirayı buldu! Marketler çalınmasın diye tedbir aldı

Güneş kreminin etiket fiyatı 400 lirayı buldu! Marketler çalınmasın diye tedbir aldı

Yazın tatilcilerin güneşlenirken güneşten korunmak için çokça kullandığı güneş kremi bu sene cüzdanları yakacak. Geçen sene 80 ile 150 lira arasında satılan ürünlerin fiyatı bu sene 400 lirayı buldu. Marketler ürünlerin çalınmasını engellemek için tedbir aldı.Market raflarında gıda fiyatlarının yanında artış gösteren güneş kremi fiyatları şaşkına çevirdi. Geçtiğimiz senelerde fiyatları 80 ile 150 lira arasında değişen güneş kremleri bu sene market raflarında 350-400 liraya satılmaya başlandı. Güneş kremlerindeki artış nedeniyle marketler ürünlerine alarm takmaya başladı.

KORUMA VE İNDİRİM

Piyasada en çok kullanılan güneş kremi markası Nivea Sun ve diğer güneş kremi ürünleri marketlerde artık korumaya alınarak müşteriye satılıyor.

Güneş kremlerinde fiyatlar yaz sezonunun yaklaşması ile 400 liraya ulaştı.  Bazı markalar güneş kreminde indirime gitti. Garnier güneş kremi 259 liradan 181 liraya, Nivea güneş kremi 274 TL'den 192 liraya düştü.

Güneş kreminin etiket fiyatı 400 lirayı buldu! Marketler çalınmasın diye tedbir aldı

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.