Halkalı Serenity satılık!

Halkalı Serenity satılık! Halkalı Serenity satılık!

Firma: Bakırcı Yapı

Proje: Serenity Halkalı

Halkalı Serenity satılık 2+1 dairelerin fiyatları 237 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Bakırcı Yapı imzasını taşıyan Serenity Halkalı Evleri'nde yüzde 35 peşinatla taksitli ödemeler yapılıyor...
İstanbul Avrupa yakasında Küçükçekmece'ye bağlı Halkalı bölgesinde inşa ediliyor olan Serenity Evleri projesi  Bakırcı Yapı  imzasını taşıyor. Halkalı Serenity Evleri projesi 216 adet daire ve 20 adet ticari birimden meydana geliyor.


Halkalı Serenity satılık 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçeneklerinden oluşuyor. 4 blok halinde yükselen Halkalı Serenity Evleri projesinde blokların kat yüksekliği 11 olarak belirlendi. Halkalı Serenity Evleri teslim tarihi Haziran 2014 olarak belirlendi.


Bakırcı Yapı Halkalı Serenity Evleri projesinde 2 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 85 metrekare ile 102 metrekare, 3 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 109 metrekare ile 133 metrekare olarak belirlendi.Halkalı Serenity satılık!


Halkalı Serenity satılık dairelerin fiyatları 237 bin liradan başlayarak değişiyor. Bakırcı Yapı Halkalı Serenity satış ofisi ile 0212 698 0 555 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Halkalı Serenity Evleri'nde yüzde 35 peşinat ödemesinden sonra banka kredisi kullanılabiliyor.


Halkalı Serenity Evleri projesi içerisinde çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, dinlenme alanları, cafe, alışveriş alanları, kapalı otopark gibi olanaklar bulunuyor.


Halkalı Serenity nerede?

Halkalı Serenity adres : Halkalı Merkez Mah. Zeynebiye Cad. No:1 Halkalı - Küçükçekmece, İstanbul


Halkalı Serenity iletişim

Telefon   :0212 698 0 555

Web adresi:http://serenityhalkali.com


projeye sor