08 / 08 / 2022

Hamdi Akın'ın 'modern köy' projesi Bodrum Loft'ta kiralar 12 bin euro!

Hamdi Akın'ın 'modern köy' projesi Bodrum Loft'ta kiralar 12 bin euro!

Hamdi Akın'ın Bodrum'daki 'modern köy' projesi Bodrum Loft'ta bulunan villaların aylık kiraları 8 ile 12 bin Euro aralığında değişiyor. Cazip fiyatlarıyla dikkat çeken proje, ünlülerin akınına uğruyor...Hamdi Akın'ın Bodrum'daki 'modern köy' projesi Bodrum Loft, ünlülerin akınına uğruyor. Koronavirüs nedeniyle taleplerin arttığı yazlık ve müstakil villaların fiyatlarının zamlanmasına rağmen Hamdi Akın, açılış yılına özel 'dost işi' cazip fiyatlar belirlemiş. 

Sabah Gazetesi köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde vatandaşların koronavirüs sebebiyle tatil tercihlerinde villalara yöneldiğini ve Hamdi Akın'ın Bodrum'daki 'modern köy' projesi Bodrum Loft'u kaleme aldı. 

İşte Bülent Cankurt'un 'Sosyete köye akın ediyor' başlıklı yazısı...

Hamdi Akın ile Sahir Erozan'ın küsmesine neden olan Bodrum'daki 'modern köy' projesi Bodrum Loft, 1 Temmuz'da hizmete giriyor. 36 villadan oluşan modern köyün ilk kiracıları arasında; Özcan-Aylin Tahincioğlu, Volkan Ekinci, Elif Dürüst gibi pek çok ünlü ismin olduğunu öğrendim. Köye bu kadar ilgi olunca nedenini merak edip sorup soruşturdum. Meğer, koronavirüs nedeniyle yazlık ve müstakil villalara ciddi anlamda zam yapılmasına rağmen Hamdi Akın'ın köyünün fiyatları çok cazipmiş. Sahir Erozan, son anda koronavirüsü bahane edip köyü işletmekten vazgeçince, işi devralan Hamdi Bey, açılış yılına özel 'dost işi' fiyatlar belirlemiş. Dört farklı tip villanın bulunduğu modern köydeki aylık kiralar, 8 ile 12 bin Euro aralığındaymış. Benzer villaların fiyatlarının en az iki katı olduğu konuşuluyor. Yani anlayacağınız sosyetenin ünlü isimleri boşuna bu köye akın etmiyormuş.

Herkes şapkasını önüne alıp yatırım planı yapmalı!