29 / 03 / 2023

Hamdi Akın modern köy projesi Bodrum Loft'ta 36 villayı kiraya verdi!

Hamdi Akın modern köy projesi Bodrum Loft'ta 36 villayı kiraya verdi!

Hamdi Akın modern köy projesi Bodrum Loft'ta çocuklarıyla iş başına geçti ve köyü 1 Temmuz'a yetiştirdi. Akın, projedeki 36 villayı da kiraya verdi...Hamdi Akın'ın 300 milyon TL yatırımla Türkbükü'nde yaptığı Bodrum Loft projesinde 36 villa kiraya verildi.

Sabah Gazetesi köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde Hamdi Akın'ın 300 milyon TL yatırımla Türkbükü'nde yaptığı Bodrum Loft projesindeki son durumu kaleme aldı.

İşte Bülent Cankurt'un 'Köyünü tekrar Maçakızı'na verdi' başlıklı yazısı...

Hamdi Akın, 300 milyon lira yatırımla Türkbükü'nde inşa ettiği Bodrum Loft'un işletmesini, en başında yakın arkadaşı Sahir Erozan'a vermiş ve köyün adını Maçakızı Loft olarak değiştirmişti. Ancak Erozan, pandemiyi bahane edip işletmecilikten çekilmişti. Hamdi Akın, kendisini yarı yolda bırakan Erozan'a çok kızmış ve arkadaşlığını da bitirmişti.

Akın, çocuklarıyla işin başına geçip köyü 1 Temmuz'a yetiştirmiş, hatta 36 villayı da kiraya vermeyi başarmıştı. Öğrendim ki, iki eski dost barışmış ve tekrar iş ortağı olmuş. Artık aralarına kim girdi; Erozan, Akın'ın gönlünü nasıl aldı bilmiyorum ama bir yıl gecikmeli de olsa Sahir Erozan işin başına geçecekmiş. Gayet başarılı bir sezon geçiren köye bakalım Sahir Erozan neler katacak, önümüzdeki yaz göreceğiz…

Hamdi Akın'ın 'modern köy' projesi Bodrum Loft'ta kiralar 12 bin euro!

Hamdi Akın: Yatırımlarımızda start up’ların payı artacak!
Geri Dön