Hamza Dağ'dan Aykut Erdoğdu'ya kaçak inşaat eleştirisi!

Hamza Dağ'dan Aykut Erdoğdu'ya kaçak inşaat eleştirisi!AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun kaçak inşaat iddialarına yanıt vermesini istedi...


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabı üzerinden CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleriyle ilgili bazı açıklamalar yaptı.

Hamza Dağ

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'ya yönelik, "İnşaat kaçakçılığı ile siyaset kaçakçılığı arasında gidip geldiğinin farkındayız. Hakkındaki gündemi değiştirmeye çabalıyorsun. Önce hakkındaki kaçak inşaat iddialarına yanıt vermeni bekliyoruz." ifadelerine de yer vererek, şunları dile getirdi:

"Hakkımda ne biliyorsan, elinde ne tür bir belge, bilgi ve şahit varsa hemen yargıya taşımanı bekliyorum. Hodri meydan! Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki namazımızdan şüphemiz olsun. Halkın teveccühünü kazanamayınca her zaman olduğu gibi tehdit siyasetine tevessül etmeye başladınız. Bizim yolumuz halkın yolu, senin gibilerin yolu ise Salim Başol'un yoludur. O yolun sonu ise önünde sonunda hüsrandır. Mesele, sizin ve partinizin, dibe vurdukça daha da arsızlaşan, içinizdeki faşist anlayışı dışa vuran pervasız siyaset anlayışınız. Milletimiz bunu bu vesileyle bir kez daha görmüş oldu. Devam!"

Hamza Dağ

 

Aykut Erdoğdu'nun iskansız daire aldığı iddia edildi!

Aykut Erdoğdu kaçak inşaat iddialarına ne yanıt verdi?