Hande Ataizi Bodrum`da 500 bin YTL`ye ev aldı

Hande Ataizi Bodrum`da 500 bin YTL`ye ev aldı

Hande Ataizi Bodrum'da 500 bin YTL'ye ev aldı! Proje nerede? Hangi şirket yapıyor?


Parasını gayrimenkule yatıran ünlülerin arasına sinema sanatçısı Hande Ataizi de katıldı. Hande Ataizi, Yapı Endüstrisi'nin Gümbet'te yapımı devam eden Aura Bodrum Projesi'nden ev aldı.

Yatırım araçları arasında cazibesini her zaman koruyan gayrimenkul, ünlülerin de en gözde yatırım aracı olmayı sürdürüyor. Sinema sanatçısı Hande Ataizi de gayrimenkule yatırım yapan ünlüler arasında yerini aldı ve Yapı Endüstrisi'nin Gümbet'te yapımı devam eden Aura Bodrum Projesi'nden ev satın aldı.

Bodrum'da doğayla barışık, farklı konseptli konut alanları oluşturan Yapı Endüstrisi'nin projeleri sanat dünyasının da ilgisini çekmeyi başardı ve pek çok sanatçıyı Bodrumlu yaptı. Yapı Endüstrisi'nin gerçekleştirdiği projeyle Bodrum'da evlenenler kervanına katılan Hande Ataizi, yeni evini Haziran ayında teslim alacak.

"Sonsuz Mutluluk Aura'nız" olarak sunulan proje, Gümbet koyunda denize sıfır bir arazide konumlanıyor. Özel peyzaj çalışmalarıyla düzenlenen sitede, toplam arazi büyüklüğü olan 20 bin 300 metrekarenin yüzde 70'i sosyal tesis ve yeşil alan olarak ayrılıyor. Böylece temiz ve ferah bir atmosfer yaratılıyor.

Yapı Endüstrisi tarafından gerçekleştirilen Aura Bodrum projesi, kristal berraklığı ile bilinen Akvaryum koyuna yakınlığı ve özel plajıyla ön plana çıkıyor. Sitede yer alan 222 konut, 90 ve 95 metrekare olarak 2 farklı tipte sunuluyor. Projeye ait sosyal tesislerin içinde konforlu ve keyifli bir tatil sunmak amacıyla şelale havuzu, restoran ve denize inmek için kullanılan yatay asansöre yer veriliyor. Bir doğa harikasının mimarideki yansıması olan şelale havuzu ve tatili konforla birleştiren yatay asansör, tasarımlarıyla benzerlerinden ayrılıyor.

Yapı Endüstrisi geçtiğimiz yaz da Bodrum Göltürkbükü'nde konsept tasarımını Ünlü Modacı Cemil İpekçi'nin gerçekleştirdiği Sandalet Evleri'ni yaşama açmıştı. Cemil İpekçi'nin şile bezi tasarımlarından oluşan bir defile ile açılışı gerçekleştirilen Sandalet Evleri'nin sakinleri arasında Cemil İpekçi'nin yanı sıra ünlü Manken Sinem Güven de bulunuyor.