01 / 07 / 2022

Hasanoğlu İnşaat, MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne katılacak!

Hasanoğlu İnşaat, MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne katılacak!

11-12 Ekim'de WOW Convetion Center'de gerçekleşecek olan MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne Hasanoğlu İnşaat da katılacak..Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) iki yılda bir düzenlediği MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi 11-12 Ekim'de WOW Convetion Center'de gerçekleşecek.

 

MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne 25 yıldır sektörde boy gösteren Hasanoğlu İnşaat da katılacak. Hasanoğlu İnşaat zirvede Banu Evleri markası için hazırladığı VR etkinliğinde örnek dairesini tanıtacak. 

 

MÜSİAD Vizyoner’17 Sektörler Zirvesi'ne; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, İTO Başkanı İbrahim Çağlar'ın yanı sıra Dijital Türkiye Platformu Başkanlar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Sıddık Yarman, Altınay Robot Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Altınay, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özel, Yazar ve Ekonomist Alev Alatlı ve iş dünyasından birçok önemli isim katılacak.