08 / 12 / 2022

Hendek'te kentsel dönüşüm için komisyon oluşacak!

Hendek'te kentsel dönüşüm için komisyon oluşacak!

Hendek'te kentsel dönüşüm için komisyon oluşacak. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, kentsel dönüşüm ile ilgili olarak Kemaliye Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Kemaliye Mahallesi sakinlerinden oluşan komisyonla görüştü. 


MECLİSE SUNULACAK 


Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan başkanlığında yapılan toplantıda, kentsel dönüşüm çalışması ile ilgili Kemaliye Mahallesi sakinlerinden ve Hendek Belediye Meclis üyelerinden oluşan bir komisyon oluşturularak Hendek Belediye Meclisi'ne sunulmasına karar verildi. 


6 KİŞİLİK KOMİSYON 


Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Şen, Fen İşleri Müdürü Selami Uludağ, Sakarya Büyükşehir İmar Komisyonu Başkanı Hasan Altuntaş, Hendek Belediyesi İmar Komisyonu Üyeleri Adem Sefa (AK Parti), Hudaverdi Bahadır (MHP), Cengiz Şişman (MHP) ve Kemaliye Mahallesi sakinlerinden oluşan 6 kişilik komisyon katıldı. 


MAHALLELİ VE MECLİS ÜYELERİ 


Toplantıda Kemaliye Mahallesi'nde gerçekleşme olan kentsel dönüşüm hakkında Hendek Belediye Başkanı Ali İnci bilgi verdi. 

Ayrıca belediye yetkilileri, imar komisyonu üyeleri ve Kemaliye Mahallesi sakinlerinden oluşan heyet arasında görüş alışverişinde bulunuldu. 

Toplantıda kentsel dönüşüm çalışmanı ile ilgili Kemaliye Mahallesi sakinlerinden ve Hendek Belediye Meclis üyelerinden oluşan bir komisyon oluşturularak Hendek Belediye Meclisi'ne sunulmasına karar verildi. 


Akşam Haberleri
Geri Dön