Hilti Açık Kapı Günü etkinliği 19 Aralık'ta!

Hilti Açık Kapı Günü etkinliği 19 Aralık'ta! Hilti Açık Kapı Günü etkinliği 19 Aralık'ta!

İnovatif ürünleri ve hizmetleri ile inşaat sektöründe ses getiren Hilti, yılda 5 kez düzenlenen ‘Hilti Açık Kapı Günü’ etkinliği kapsamında belirli ürünlerine özel birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor.İnovatif ürünleri ve hizmetleri ile inşaat sektöründe ses getiren Hilti, yılda 5 kez düzenlenen ‘Hilti Açık Kapı Günü’ etkinliği kapsamında belirli ürünlerine özel birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. 19 Aralık Cumartesi günü Türkiye genelindeki tüm Hilti mağazalarında gerçekleştirilecek yılın son etkinliği tüm müşterilere açık olacak.


İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti‘nin 19 Aralık Cumartesi günü tüm Hilti mağazalarında aynı anda gerçekleştireceği ‘Hilti Açık Kapı Günü’ etkinliği, birbirinden farklı kampanyalarla Hilti müdavimlerinin yüzünü güldürecek. Belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra tüm uç ve bıçaklarda 3 al 2 öde kampanyasının sunulacağı ‘Hilti Açık Kapı Günü’nde, teşhir ürünlerinde yüzde 20 ekstra indirim ve takas makinalarında ekstra yüzde 10 indirim fırsatı olacak. Yılın son  ‘Hilti Açık Kapı Günü’nde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan Hilti müşterilerini özel hediyeler bekliyor.


‘Hilti Açık Kapı Günü’ İstanbul, Ankara, İzmir,  Adana  ve Antalya’da yer alan Hilti mağazalarında yüzlerce Hilti tutkununu bir araya getirecek.