09 / 08 / 2022

Honda CR-V fiyatlarında son dakika! Fiyatlar resmen belli oldu! İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Honda CR-V fiyatlarında son dakika! Fiyatlar resmen belli oldu! İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Honda CR-V'nin Temmuz ayı fiyatları resmen belirlendi! Elegance, Executive, Executive Plus ve Executive Plus Hybrid olmak üzere dört farklı versiyonu bulunan Honda CR-V'nin fiyatları ne kadar? İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...Honda CR-V'nin Temmuz ayı fiyatları resmen belirlendi! Yeni fiyatları görünce gözlerinize inanamayacaksınız! Honda CR-V'nin Elegance, Executive, Executive Plus ve Executive Plus Hybrid olmak üzere dört farklı versiyonu bulunuyor.

19 inç jantlar, aktif ön ızgara ve panoramik açılabilir cam tavan ile ilgi toplayan Honda CR-V, iç hacimi ile de sürücülerin kalbini kazanmayı başardı. Honda CR-V, özel olarak geliştirilen aktif ön ızgarası ile motorun ideal sıcaklıkta çalışmasına fırsat vererek yakıt tüketimini en aza indirmeyi hedefliyor.

Honda CR-V fiyatları ne kadar? Piyasadaki en ucuz Honda CR-V! İşte 9 Nisan fiyat listesi... 1.5 L VTEC Turbo Motor ile kalitesini kalite katan Honda CR-V, VTEC teknolojisi sayesinde benzin ve hava karışımını ideal düzeyde tutuyor bu şekilde 193 PS ve 243 Nm tork üretip az yakıt tüketiyor. CR-V, Honda mühendisliği ile üretilen i-MMD teknolojisine sahip 2.0 litrelik hibrit ile düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı bir arada sunuyor.

Honda CR-V’nin özel 4x4 çekiş teknolojisi ile tekerleklerin çekiş gücünü takip ettiği gibi kayıp algıladığında halde de devreye girip telafi için müdahale yapıyor.

Peki, Honda CR-V'nin fiyatları ne kadar? İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...