12 / 08 / 2022

85 bin TL'ye hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz! Prefabrik ev fiyatları ne kadar? İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...

85 bin TL'ye hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz! Prefabrik ev fiyatları ne kadar? İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Prefabrik evler, uygun maliyetleriyle vatandaşların ilgi odağı olmayı başardı! Her bütçeye uyum sağlayan prefabrik evlerin fiyatları, 85 bin TL'den başlıyor. Peki, Betonarme evlere göre daha uygun fiyatlı olan prefabrik evlerin fiyatları ne kadar? İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...Prefabrik evler, uygun maliyetleriyle vatandaşların ilgi odağı olmayı başardı. Prefabrik evler, çevre koşulları esas alınarak üretilir ve metrekare oranları farklılık gösterebilir böylece kendi evinizi istediğiniz şekilde yaptırabilrsiniz.

Demonte olarak fabrika ortamında yapılan ve şantiyeye  ihtiyaç duyamayan yapılar olarak bilinen prefabrik evler, dört mevsim boyunca konforlu bir yaşam imkanı sağlıyor. 50 ve 60 yıla kadar dayanıklı olmasıyla pek çok kişinin dikkatini çeken prefabrik evler, dayanıklı bir yapı inşa etmek için harcanacak giderlere ekonomik bir çözüm!

2 katlı prefabrik evler kaç liraya mal oluyor?Betonarme evlere göre daha uygun fiyatlı olan prefabrik evlerin fiyatları, birçok etkene göre değişiklik gösterebiliyor. Her bütçeye uyum sağlayan prefabrik evlerin fiyatları, 85 bin TL'den başlıyor.

Peki, Prefabrik evlerin fiyatları ne kadar?  İşte 2 Temmuz 2022 fiyat listesi...