05 / 02 / 2023

İhlas Yapı'da 0,79 oranı ile 120 ay vade imkanı!

İhlas Yapı'da 0,79 oranı ile 120 ay vade imkanı!

İhlas Yapı, Bizim Evler 8 Ispartakule'de, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinde yeni yıla özel 0,79 oran ile 60 aydan 120 aya kadar varan vade imkanı sunuyor...İnşaat sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle bugüne kadar 16 binden fazla aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, 2020 yılı ile birlikte markalı projelerinde cazip ödeme şartlarıyla kampanya yaptı. Türkiye gazetesinden Necmi Çiçekçi'nin haberine göre, peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 20 indirim imkânı sunan İhlas Yapı'nın, devam eden Marmara Evleri 4, Bizim Evler 8 ve Bizim Evler Güzelce projelerinde 0,79 oran ile 60 aydan 120 aya kadar varan vade uygulanıyor.

Markalı projeleriyle bulunduğu bölgelere değer katan İhlas Yapı, en büyük konut yatırımını yaptığı Ispartakule’de Bizim Evler 8, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinde 2020’nin ilk avantajlarını sunuyor. Alıcılarına peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 20 indirim imkânı tanıyan İhlas Yapı, devam eden tüm projelerinde de 0,79 oran ile her bütçeye uygun vade avantajı sunuyor.

BİZİM EVLER 8 ISPARTAKULE

Ispartakule’de Bizim Evler sakinlerinin aşina olduğu ayrıcalıkları butik OLARAK en özel projesi Bizim Evler 8’e taşıyan İhlas Yapı, aile konseptiyle hayata geçirdiği projesinde 2020’nin ilk fırsatını konut alıcılarına sunuyor.

Kaliteli işçilik, birinci sınıf malzeme ve ileri teknoloji kullanılarak inşa edilen Bizim Evler 8’de iki blokta 236 daire ile 29 cadde dükkânı bulunuyor. İhlas Yapı, aile öncelikli konut seçeneklerinin sunulduğu projesinde 3+1 daireleri 882.000 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Bizim Evler serisinin en yeni projesinde geniş peyzaj ve zengin sosyal donatı alanları dikkat çekiyor. 2+1’den 4+1’e konforlu dairelerin olduğu projede; spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla site sakinlerine ayrıcalı bir yaşam vadediliyor. Ispartakule’nin merkezinde bulunan Bizim Evler 8, eğitim kuruluşlarına ve semt pazarına yakınlığı ile de ev sahiplerine ayrıcalık sunuyor.

İstanbul Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları, Gebze- Halkalı Tren hattı ile bağlantılı banliyö tren hattı, yapımına başlanan Metro ve sağlık kampüsü gibi mega projelerin kesişim noktasında konumlanan Bizim Evler 8 projesi; sakinlerine huzur verirken, yatırımcılarına ise kazanç sağlıyor.


MARMARA EVLERİ 4 BEYLİKDÜZÜ 

Marmara Evleri 4 projesini Beylikdüzü’nün merkezinde E-5 Kara Yolu ile Marmara Denizi arasına konumlandıran İhlas Yapı, hayatı kolaylaştıran konforlu dairelerini aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla sunuyor. 

2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunan Marmara Evleri 4’de 2+1 daireler 544.000 TL’den satışa sunuluyor. Toplamda 44 dükkân ile geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 639 konutun bulunduğu Marmara Evleri 4’de; daire büyüklükleri 127 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor.

Geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede ayrıca; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziyeevi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar da bulunuyor.

Proje; estetik mimarisi, ankastreli birinci sınıf konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânları ve zengin yaşam alanlarıyla alıcılarına keyifli bir hayat vadediyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Marmara Evleri 4, İstanbul’un en işlek ulaşım noktası olan E-5 Kara Yolu, TEM Otoyolu, Eğitim Kurumları, sahile, yat limanına ve AVM’lere yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

 

BEŞ YILDIZLI TATİL KONSEPTİNDE HAYATA GEÇİRİLİYOR

Marmara Denizi’nin ışıltısı hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce’de; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği bulunuyor. Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan ve Marmara Denizi’ne nazır bir noktada konumlanan Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 492.000 TL’den başlıyor.

Az katlı yapılaşmanın bulunduğu Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde olan Bizim Evler Güzelce, 709 konut ve 111 ticari üniteye sahip.

E-5 cepheli cadde dükkânlarıyla bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje, zengin sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.

60 bin metrekarelik alanın peyzaja ayrıldığı Bizim Evler Güzelce’de, özel dizayn edilen bisiklet yolu ve koşu parkurunun yanı sıra; 2 adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları da mevcut. Ayrıca site sakinlerinin günün yorgunluğunu atabilecekleri oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescit, çok maksatlı salon ile kreş ve anaokulu da proje dahilinde bulunuyor.

İstanbul’un en işlek ulaşım yerinde konumlanan ve toplu ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede bulunan Bizim Evler Güzelce, E-5 Otoyolu’nun yanı başında bulunuyor.

http://www.ihlasyapi.com.tr/anasayfa.html


 
Geri Dön