07 / 10 / 2022

İkonik İtalyan scooterı Vespa’nın elektrikli modeli kaç lira? İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

İkonik İtalyan scooterı Vespa’nın elektrikli modeli kaç lira? İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

İtalyan scooter üreticisi Vespa’nın elektrikli modeli Elettrica’nın eylül ayı fiyat listesi belli oldu. İşte, Vespa Elettrica’nın 22 Eylül 2022 fiyat listesi…İkonik İtalyan scooterı Vespa’nın elektrikli modeli kaç lira? İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

İtalya’nın ikonik motosikleti Vespa’nın elektrikli modeli Elettrica’nın motorundaki bir kontrol yazılımı, lityum iyon piller ve Güç Ünitesinin kombinasyonu, ister güç tasarrufu sağlayan Eco modunda isterse tam motor potansiyelinin kullanıldığı Power modunda çalışırken inanılmaz derecede sessiz kılıyor.

Sessiz, çevre dostu ve yenilikçi yeni Vespa Elettrica her zamankinden daha güçlü. Her bileşeni optimize eden Vespa Elettrica,, muhteşem performans ve eğlenceli bir sürüş sunuyor.

Vespa Elettrica’nın avangart tasarımı, ikonik Vespa siluetini alır ve ön amortisör yayı, güç ünitesi kapak süslemeleri ve isim plakası ayrıntılarındaki koyu kırmızı kullanımında görüldüğü gibi gelişmiş performans ve cesur bir dokunuş katıyor. Ayrıca, motosikletin bazı bileşenlerini kişiselleştirmenin yanı sıra standart şimşek sarısına alternatif olarak elektrik mavisi, derin siyah ve krom renk opsiyonlarından birini seçme olanağı da sunuyor.

Koltuk altı bölmesi sadece amaca yönelik tasarlanmış kaskı içine almakla kalmaz, aynı zamanda duvara monte elektrik prizlerine veya halka açık şarj istasyonlarına bağlanabilen pil şarj kablosunu da içerir. Pili ise 4 saatte tamamen şarj olur.

Peki Vespa Elettrica’nın teknik özellikleri neler? İşte, Vespa Elettrica’nın teknik özellikleri ve 22 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön