05 / 02 / 2023

İnşaatı sevdiler sırada oteller var

İnşaatı sevdiler sırada oteller var

İsthanbul projesinden sonra şimdi de Bodrum'da proje geliştiren Han Yapı, Zekeriyaköy'de lüks konut, İstanbul'da şehir oteli ve alışveriş merkezleri yapacak. 

Türkiye İhracatçılar Birliği Başkanı Oğuz Satıcı, Hazır Giyim ve Tekstil İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. sahibi Aral Aliş, Panasonik Türkiye Temsilcisi Ayhan Bermek, THY Yönetim Kurulu Üyesi ve Ziylan Ayakkabı'nın sahibi Mehmet Büyükekşi gibi ortakların kurduğu Han Yapı, yeni projelerle gözünü yükseğe dikti. İsthanbul projesinden sonra şimdi de Bodrum'da proje geliştiren Han Yapı, Zekeriyaköy'de lüks konut, İstanbul'da şehir oteli ve alışveriş merkezleri yapacak. Bu yıl bir projeye başlamayı hedefleyen Han Yapı'nın Genel Müdürü Ertuğ Yaşar, iki hafta içinde İngiliz kökenli bir yatırım fonu ile de ortaklık görüşmeleri için masaya oturacaklarını söyledi.

YABANCI ORTAK

Yaşar, "Yeni projelerimiz var. Bodrum'da, İstanbul'da konut, alışveriş merkezi ve otel projesi geliştiriyoruz. İki hafta sonra İngiliz kökenli bir yatırım fonu ile konut projelerimizde ortaklık için masaya oturacağız" bilgisini verdi. (Akşam)
Geri Dön