İpek Diamond satışa çıktı!

İpek Diamond satışa çıktı! İpek Diamond satışa çıktı!

Firma: İpekar İnşaat

Proje: İpek Diamond

Türkiye çapına yayılan mağazaları ve adı güvenle anılan marka kimliğiyle tanıdığımız İpek Mobilya, farklı sektörlerdeki iştiraklerine devam ediyor. İpekar İnşaat, bugünlerde ilk iddialı projesiyle Kayseri’yle buluşmaya hazırlanıyor.
Türkiye çapına yayılan mağazaları ve adı güvenle anılan marka kimliğiyle tanıdığımız İpek Mobilya, farklı sektörlerdeki iştiraklerine devam ediyor.


İpek Diamond Kayseri projesinin basın toplantısını izlemek için tıklayınız!


2004 yılında Çinkom maden fabrikasını bünyesine katarak, yeni bir alanda farklı bir başarı hikayesinin kahramanı olan şirket; Çinkom’u bugün dünyanın en büyük 4. tesisi konumuna yükselterek, Türkiye’nin gururla andığı bir başarıya imza attı.


İpek Mobilya’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan’ın; “Yaptığımız her işte başarı kazanmayı ve bu ülkeye layık olan eserleri üretmeyi hedefliyoruz” ilkesi, yaptıkları her işte başarı kazanmalarının kökeninde hangi inancın yattığını çok iyi özetliyor.


Ülkesine her zaman değerli eserler ve artı değer kazandıran İpek; 2006 yılında İpeksaray Alışveriş Merkezi’ni Kayseri’ye hediye etti. Modern alışveriş kültürüyle tanışan Kayseri halkı, bugün Türk ve dünya markalarının en seçkin mağazalarından alışveriş yapmanın mutluğunu yaşıyor.

İpek Mobilya, son olarak modern ve prestijli yaşam alanları kurma amacıyla inşaat sektörüne iddialı bir proje ile giriş yaptı.İpek Mobilya’nın 2014 yılında Altınok Kardeşler’in sinerjisiyle oluşturdukları İpekar İnşaat, bugünlerde ilk iddialı projesiyle Kayseri’yle buluşmaya hazırlanıyor.Kayseri’nin en prestijli bölgesinde yapılacak, modern ve farklı çizgisiyle bölgenin en gözde eserlerinden biri olacak olan proje, modern bir yaşam alanından beklenen tüm donanıma sahip.Çağdaş mimari estetiğin yansımalarını taşıyan 13 katlı üç rezidans bloğunda 4+1 olarak tasarlanan daireler 240 ve 280 m2 büyüklüğüne sahip. Dairelerin tamamı akıllı ev modeli konseptine uygun olduğu için hem gündelik yaşamınıza kolaylık getiriyor, hem de güvenlik konusunda içinizi rahatlatıyor. Toplam 130 daireden oluşan İpek Diamond, kapalı otoparkı ve vale hizmetiyle de ev sahibi olmak isteyenler için konforlu bir yaşam alternatifi.


İpek Diamond satış ofisi;

www.ipekdiamond.com.tr

444 6 250 


projeye sor