13 / 08 / 2022

İŞKUR resmen duyurdu! Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! 17 bin TL ödeniyor...

İŞKUR resmen duyurdu! Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! 17 bin TL ödeniyor...

İş arayan kişilere istihdam sunan İŞKUR tarafından mesleki konularda eğitim kursları da veriliyor. İŞKUR'un kurslara katılan kişilere yönelik ödeme gerçekleştirdiği de biliniyor. Peki bu ödemelerde kimler yararlanabiliyor?



İş arayan kişilere istihdam sunan İŞKUR tarafından mesleki konularda eğitim kursları da veriliyor. Verilen bu kurslara isteğe bağlı sigortalı kişiler, engelli maaşı, dul ve yetim aylığı, sosyal yardım gibi destek alan kişiler de katılım gösterebiliyor. 

İŞKUR resmen duyurdu! Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! 17 bin TL ödeniyor...

İŞKUR'un kurslara katılan kişilere yönelik ödeme gerçekleştirdiği de biliniyor. Günlük 49,08- 106,34 Türk Lirası arasında katılımcılara ödemeler yapılıyor. Aylık olarak ise 1.276 TL ile 2 bin 764 TL ödeme alma imkanı sunuluyor.

Peki bu ödemelerde kimler yararlanabiliyor? Bu fırsattan faydalanacakların belirli koşulları taşıması gerekli. O şartlar neler? İşte İŞKUR tarafından yapılan ödemelerle ilgili merak edilen tüm detaylar...



Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.