25 / 03 / 2023

İsmail Özcan kimdir?

İsmail Özcan kimdir?

İsmail Özcan, Cathay Group Genel Müdür Yardımcısı oldu. Peki İsmail Özcan kimdir? Bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte İsmail Özcan'ın biyografisi...İsmail Özcan kimdir?

23 yıllık sektör deneyimine sahip İsmail Özcan, Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde tamamladı. Özcan, aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Anabilim Dalı Bina Bilgisi Kürsüsü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. 

Özcan, turizmde eğilim değişimi ve tatil köyleri açık alan planlama ilkeleri tezini hazırladı ve 2001 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

İsmail Özcan, profesyonel iş hayatı boyunca, İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği, Türkiye Fuar Yapımcıları Derneği, Sektörel Yayıncılar Derneği gibi çeşitli sektörel dernek ve birliklerde üye olan ve çeşitli zamanlarda bu derneklerin yönetim kurullarında görev aldı. 

Özcan, 3 yıl boyunca, kurucu üyesi olduğu, sivil toplum örgütü Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) genel sekreterliğini yürütmüştür. İsmail ÖZCAN, halen,Mimarlar Odası  İzmir  Şubesi ve Zeytindostu Derneği’nin, Turyap Yapı San. ve Tic. A.Ş. adına Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği ‘nin (GYODER) üyesidir.

İsmail Özcan Nisan 2019 itibari ile Cathay Group Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

İsmail Özcan, Cathay Group'un yeni genel müdür yardımcısı oldu!
 
Geri Dön