Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler!

Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler! Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler!

Firma: Emlak Konut GYO

Proje: Ispartakule Evleri

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Ispartakule Evleri kura çekilişi kapsamında 152 adet konut için hak sahipleri belli oldu. İşte Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler...


Ispartakule Evleri İstanbul Avcılar'da inşa ediliyor. Teslimlerin 2018 yılında gerçekleşmesi planlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. 


Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler açıklandı. Toplam 152 adet konutun satışa çıktığı projenin kura çekilişi dün saat 14.00'te, Ataşehir'deki Zübeyde Hanım Öğretmen Evi'nde yapıldı. 


Avcılar  Ispartakule Evleri  fiyatları 1+1 konutlarda 305 bin TL ile 324 bin TL, 2+1 konutlarda 355 bin TL ile 512 bin TL, 3+1 konutlarda 444 bin TL ile 600 bin TL, 4+1 konutlarda ise 582 bin TL ile 661 bin TL arasında değişiyor. 


Emlak Konut Ispartakule Evleri ödeme planı!

-1+1 daireler için 30 bin TL peşinat, teslimde 30 bin TL, teslimden 1 yıl sonra 20 bin TL ara ödeme;

-2+1 daireler için 40 bin TL peşinat, teslimde 40 bin TL, teslimden 1 yıl sonra 30 bin TL ara ödeme;

-3+1 daireler için 50 bin TL peşinat, teslimde 50 bin TL, teslimden 1 yıl sonra 40 bin TL ara ödeme;

-4+1 daireler için 60 bin TL peşinat, teslimde 60 bin TL, teslimden 1 yıl sonra 50 bin TL ara ödeme alınıyor. 


Ispartakule Evleri sözleşme imzalamak için gerekli belgeler!

1- Nüfus cüzdanı

2- 3 adet vesikalık fotoğraf

3- 65 yaş üstü alıcılardan, sözleşme imzalayacağı gün tarihli sağlık kuruluşlarından temin edilecek sağlık raporu.

4- Okumu yazması olmayan alıcılar sözleşme imzalamayan beraberinden en az 2 şahitle (okuma yazması olan, T.C. vatandaş, 65 yaş altı ve akrabası olmayan) gelmesi gerekir. Şahitlerin yanında Nüfus cüzdanları olmalıdır.

5- Vekaleten işlem yapılması durumunda, imza sahibinin Noterden Düzenleme Şeklinde (Fotoğraflı) vekaletname ile sözleşme imzalama yetkisine sahip olması gerekmektedir.


Özel Durum Grubu İçin:

1-  Nüfus cüzdanı

2- 3 adet vesikalık fotoğraf

3- Şehit eşleri ve yetimlerinden, Gazilerden özel kimlik belgeleri veya ilgili kurumdanalınacak olan belge.

4-  En az %70 Engelli vatandaşlardan, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen kimlik kartı veya tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınmış heyet raporu.

5- Engel Durumu zihinsel olan vatandaşların mahkeme kararı ile atanan vasileriyle sözleşme imzalanabilmektedir. Mahkeme kararının, zihinsel engeli olan kişinin kurada adına çıkan daireye özel (…ada….parsel……blok…..numaralı daire için ……….. kişi adına Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi imzalama yetkisi) alınması gerekmektedir.

6- 65 yaş üstü alıcılardan, sözleşme imzalayacağı gün tarihli sağlık kuruluşlarından temin edilecek sağlık raporu.

7- Okumu yazması olmayan alıcılar sözleşme imzalamayan beraberinden en az 2 şahitle (okuma yazması olan, T.C. vatandaş, 65 yaş altı ve akrabası olmayan) gelmesi gerekir. Şahitlerin yanında Nüfus cüzdanları olmalıdır.

8- Vekaleten işlem yapılması durumunda, imza sahibinin Noterden Düzenleme Şeklinde (Fotoğraflı) vekaletname ile sözleşme imzalama yetkisine sahip olması gerekmektedir.


Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları tam liste için tıklayın

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları yedek liste için tıklayın


Tel: (216) 579 15 15

Web: http://www.emlakkonut.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor