18 / 08 / 2022

İşte İslam Memiş'in açıkladığı gram altının göreceği pik seviyesi!

İşte İslam Memiş'in açıkladığı gram altının göreceği pik seviyesi!

Altın ve Piyasa Uzmanı İslam Memiş, gram altının göreceği pik seviyesini yatırımcılarla paylaştı.BDDK'nın hamlesinin ardından gram altın bin TL'nin altına, dolar da 16,54 TL seviyesine kadar düştü.

Altının gidişatına yönelik değerlendirmelerde bulunan Memiş, gram altının göreceği pik seviyesini de açıkladı.

Milli Gazete'de yer alan habere göre yeni alım yapmayı düşünen yatırımcılara uyarılarda bulunan Memiş, al-sat yapımının riskli olduğunu ve şu anki tabloda büyük bir risk taşıdığını söyledi.

Memiş, alım satım için alım seviyesi de açıkladı.

İşte İslam Memiş in açıkladığı gram altının göreceği pik seviyesi!

TL'de durup hiç yatırım yapmayanlar için alım seviyeleri veren İslam Memiş, 950 lira seviyesinin alım fırsatı olacağını belirtti.

Memiş, "Bundan sonraki süreçte destek seviyesi test edildikten sonra hızlı bir toparlanma bekliyorum. Bu sefer hedef 1200 lira seviyesi. Bunun nedeni ise ons altın olacaktır" ifadelerini kullandı.Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.