İşte Sivas'a değer katan projeler!

İşte Sivas'a değer katan projeler!Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Ceyhan öncülüğünde, Ak Parti Kadın Kolları Sivas’a değer katan projeleri yerinde görme imkânı buldu.Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Ceyhan öncülüğünde, Ak Parti Kadın Kolları Sivas’a değer katan projeleri yerinde görme imkânı buldu.


AK Partili kadınlar ilk olarak Halfelik Köprüsü’nde Sivas’a ilk defa yapılan alt geçit projesini gezdi. Daha sonra ise Park Bahçe Müdürlüğü tarafından çalışmaları devam eden; Karşıyaka mevkiine yapılmakta olan Çamlık Mesire Alanı, Osman Seçilmiş Parkı, Paşabahçe 5. etap, yamaç evleri ve böğürtlen bahçesi ile Sibeski atık su arıtma tesisini görme imkânı buldular.

Belediyenin yaptığı çalışmaları yakında görme imkânı bulduklarını belirten kadınlar, “Bizler evlere kapalıyız, birçoğumuz sahadaki çalışmaları görme imkânı bulduk. Belediye Başkanımıza yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekici “Bir grup arkadaşımızla birlikte Sivas Belediyemiz tarafından yapılan bazı tesisleri gezdik. İlk önce Karşıyaka Mahallesi’nde yapımı devam eden piknik ve mesire alanını gezdik. Şimdiden hayran kaldığımız bir tesis… Projesini Sayın Belediye Başkan Yardımcımız anlattı. Daha sonra Osman Seçilmiş piknik ve mesire alanını gezdik. Orası da cidden Sivas’a yakışır bir mekân olmayı hak ediyor. Sivas’ın suyunun ne kadar temiz ve güvenilir olduğunu arkadaşlarımızla birlikte görme imkânımız oldu. Paşabahçe piknik ve mesire alanımıza yapılan ek binaları ve tesisleri gezdik. Ben bu tesislerin yapılmasında, bu çalışmalarda emeği geçen başta Belediye Başkanımız Sami Aydın olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum. Sivas cidden hak ettiği hizmetleri AK Parti Belediyesi ile almaya devam ediyor. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Zamanı olan tüm vatandaşlarımızı ve hemşerilerimizi de bu alanları gezmeye davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.Anayurt