ISVEA ile İtalyan şıklığı Sur Yapı İlkbahar projesiyle buluştu!

ISVEA ile İtalyan şıklığı Sur Yapı İlkbahar projesiyle buluştu!ISVEA, özgün ve sıra dışı mekanlar yaratan tasarımlarıyla İstanbul’un en seçkin projeleri arasında yer alan Sur Yapı İlkbahar’ın banyolarına damgasını vurdu.


Pek çok prestijli projede yer alan ISVEA; doğal yaşamın kapılarını aralayan Sur Yapı İlkbahar projesini İtalyan şıklığı ve zarafeti ile buluşturdu. 


Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan proje, doğayla özdeş peyzaj düzenlemesi, keyifli aktivite ve sosyal alanlarıyla İstanbul’un merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratıyor. Farklı daire seçeneklerinin bulunduğu ve 304 konuttan oluşan İlkbahar projesinde, İtalyan ISVEA’nın her banyoyla muhteşem uyum sağlayan ve kaliteyi estetikle bir araya getiren Soluzione serisine ait asma klozetler ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Sistema lavabolar kullanıldı.


Genesis Research&Design tarafından tasarlanan Soluzione serisi asma klozetler, az su tüketimine olanak sağlayan aquaPlus özelliği ile beğeni toplarken, OMC2 Design Studios tasarımı Sistema lavabolar ise modern görünümüyle banyoların havasını değiştiriyor.