04 / 10 / 2022

İzmir'de rezerv alanlardaki konut inşaatları hız kesmiyor!

İzmir'de rezerv alanlardaki konut inşaatları hız kesmiyor!

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Ramazan Bayramı sebebiyle 30 Ekim 2020'de yaşanan depremde evleri yıkılan ve geçici barınma merkezine yerleştirilen depremzedelerle görüştü.İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Ramazan Bayramı sebebiyle 30 Ekim 2020'de yaşanan depremde evleri yıkılan ve geçici barınma merkezine yerleştirilen depremzedelerle görüştü.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Selim Köşger, Haydar Aliyev Caddesi'nde yer alan geçici barınma merkezinde ilk önce çocuklarla bayramlaştı. Çocuklara bayram harçlığı veren Köşger, depremzedelerle görüştü, ailelere hediyeler verdi.

İzmir de rezerv alanlardaki konut inşaatları hız kesmiyor!

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Köşger, depremzedelerle bayramlaştıklarını aynı zamanda onların problemlerini de dinlediklerini vurguladı.

Vatandaşların genel olarak verilen hizmetlerden memnunihyyet duyduklarına dikkat çeken Köşger, "Devletimiz bütün imkanları seferber etti. Bütün vatandaşlarımızın afet sonrasında hayatlarını en kısa sürede daha iyi hale getirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Burada 298 ailemiz var. Onların hayat standartlarını yükseltebilmek için ne gerekiyorsa yapacağız" ediye konuştu.

İzmir de rezerv alanlardaki konut inşaatları hız kesmiyor!

Rezerv alanlarındaki çalışmaların da hız kesmeden devam ettiğini belirten Köşger, "Proje alanındaki bazı binalar ağustos ayına yetiştirilmeye çalışılıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız da gelip daireleri teslim edeceklerini ifade etmişti" açıklamasında bulundu.

İzmir depreminde yıkılan binaların yerine yapılan konutların inşaatı hız kesmiyor!
Geri Dön