İzmit Kuruçeşme Polis Karakolu yeniden açılıyor!

İzmit Kuruçeşme Polis Karakolu yeniden açılıyor! İzmit Kuruçeşme Polis Karakolu yeniden açılıyor!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Kuruçeşme Polis Karakolu’nun Cuma günü tekrar açılacağını açıkladı.

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan yaptığı açıklamada kapatılan Kuruçeşme Polis Karakolu’nun Cuma günü tekrar açılacağını söyledi.

İzmit Belediyesi'nde yer alan habere göre, Kuruçeşme’ye giderek kapatılan karakol binasındaki tadilat çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Doğan “karakol yıllardır burada hizmet veriyor. Ben Avrupa Konseyi’ndeyken karakolun kapatılmasıyla ilgili bir gelişme olmuş. Konuyla ilgili olarak Emniyet Müdürümüz ve Valimiz ile görüşerek karakolun yerinde kalması için ne gerekiyorsa yapacağımızı ifade ettik. İzmit Belediyesi olarak karakol binasının tadilatını yapıyoruz.

Devletimiz Güçlüdür

Bizim devletimiz güçlüdür. Maddi eksiklikten dolayı hizmetin aksaması olamaz. Biz Kuruçeşme’mizi karakolsuz bırakmayız. Tadilat çalışmasıyla karakol binası eskisinden daha güzel olacak. Tadilat çalışmasını tamamlayıp Cuma gününe kadar karakolu eski yerinde tekrar açmak istiyoruz” dedi.

Başkan Doğan’ın verdiği müjde Kuruçeşme’de büyük sevinçle karşılandı. Muhtarlar ile vatandaşlar “Belediye Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Başkanımız sayesinde karakolumuz tekrar eski yerinde faaliyet gösterecek. Kendisini daha iyi yerlerde görmek istiyoruz” diye konuştu.