08 / 08 / 2022

Kablosuz Taş Devri tiyatro oyunu: Gayrimenkul sektöründe bir ilk!

Kablosuz Taş Devri tiyatro oyunu: Gayrimenkul sektöründe bir ilk!

DRKEE Consultancy & Danışmanlık Türkiye'de ilk  defa gayrimenkul sektörünü Kablosuz Taş Devri tiyatro oyunu ile tiyatro sahnesine taşıdı...DRKEE Consultancy & Danışmanlık Türkiye'de ilk  defa gayrimenkul sektörünü bir tiyatro sahnesine taşıdı. DRKEE Consultancy "Kablosuz TAŞ Devri" isimli oyunla izleyenlere keyifli bir seyir sunmaya hazırlanıyor.

Mart'ta birbirinden değerli akademisyenleri, bürokratları, sektör temsilcilerini bir araya getiren bir sempozyum düzenleyen DRKEE Consultancy & Danışmanlık, yine düzenlemiş olduğu özel eğitim programları ve danışmanlık hizmetleriyle sektör gelişimde fark yaratmaya devam ediyor. .

DRKEE Consultancy & Danışmanlık Genel Müdürü S. Ömer İSAFÇA her daim gayrimenkul sektörü için “ne yapabiliriz” düşüncesi içerisinde olan bir şirket olduklarını, gelen öneriyi hızlı bir şekilde değerlendirmeye alarak, hazırlandıklarını iletti.

Kablosuz Taş Devri tiyatro oyunu: Gayrimenkul sektöründe bir ilk!

Oyun hakkında da bilgi veren İSAFÇA, Usta oyuncu Serkan GÜZEL tarafından birçok kez oynanan “Kablosuz Taş Devri” “Tek Kişiliksiz Gösteri” bu sefer içeriği yenilenmiş PRÖMİYER olarak 19 Nisan 2019 Cuma günü Kenter Tiyatosu’nda gayrimenkul sektörünün geçmişini, bugününü ve yarınıNI Epifonemist Mizah ile izleyicilere sunacağını söyledi.

Gayrimenkulü ve sektörümüzü her zaman toplantılarda, sempozyumlarda, fuarlarda v.b. organizasyonlarda tanıtmaya çalıştığımızı söyleyen İSAFÇA, Türkiye’de İLK defa biz sektör temsilcilerine ve katılan izleyicilere keyifli anlar yaşatılacak tiyatro oyunu ile gayrimenkulü ve sektörümüzü anlatmaya çalışacaklarını iletti.

19 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek olan oyunun biletlerine Kenter Tiyatrosu gişelerinden, drkeedanismanlik instagram hesabı veya 0 555 182 55 46 nolu telefon hattı üzerinden ulaşabilirisiniz.