Kamer Tatlıcı'nın bıraktığı miras çocuklarını birbirine düşürdü!

 Kamer Tatlıcı'nın bıraktığı miras çocuklarını birbirine düşürdü! Kamer Tatlıcı'nın bıraktığı miras çocuklarını birbirine düşürdü!

Salih Tatlıcı'nın torunu Kamer Tatlıcı, miras davasının görüldüğü mahkemeye başvurarak, içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan dolayı dert yandı...İstanbul'da 1960'lı yılların ortalarında açtığı tatlıcı dükkanıyla iş yaşamına başlayan Salih Tatlıcı, 2009 yılındaki ölümünün ardından 3 milyar dolarlık miras bırakmıştı.


Tatlıcı'nın oğulları, birbirleri hakkında 20'ye yakın dava açarken, torunu Kamer Tatlıcı, İstanbul 21. Sulh Hukuk Mahkemesi'ne başvurarak mirası yöneten taleplerde bulundu. 


Kamer Tatlıcı "Bize kimse sahip çıkmadı" dedi.


Salih Tatlıcı'nın bıraktığı mirasta; İstanbul, Antalya, Tekirdağ, ABD ve Dubai'de onlarca gayrimenkul bulunuyor. Miami'de bir malikanesi, Karaköy'de iş merkezi , Zincirlikuyu'daki "Tat Towers" adlı ikiz kuleleri. Tat Etiler İş Merkezi, Tat Belek Beach Golf, Kuruçeşme'de koru ve köşk. Beykoz konaklarında 20 villa. Beylerbeyinde bir köşk. Yeniköy'de yalı. Beyoğlu'nda iş merkezi. Paha biçilemeyen 4000'den fazla tablo ile yüklü miktarda TL ile dolar ve euro cinsinden döviz bulunuyor.