Kayaşehir Evvel İstanbul satılık daire!

Kayaşehir Evvel İstanbul satılık daire!


Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Evvel İstanbul


Kayaşehir Evvel İstanbul satılık daire teslimleri 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. 700 milyon YL yatırımla yükselen projede daire bedelinin yüzde 80'ine kadar banka kredisi kullanılıyor.


Kayaşehir  Evvel İstanbul  satılık daire büyüklükleri minimum 62 metrekare, maksimum ise 223 metrekare olarak belirlendi. Projede toplam 678 tane daire yer alıyor. 


700 milyon TL yatırımla yükselen Evvel İstanbul projesi 40 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede daire bedelinin yüzde 80'ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor. 


Kayaşehir Evvel İstanbul satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn ediliyor. 


Evvel İstanbul projesi İntaya - İntes ve EYG imzası ile yükseliyor. projede çocuk oyun alanları, spor alanları, fitness center, yüzme havuzu, sauna, yürüyüş yolları yer alıyor. 


Kayaşehir Evvel İstanbul satılık daire fiyatları 209 bin TL'den başlıyor. Proje Başakşehir'in Kayaşehir bölgesinde hayata geçiriliyor. Projede teslimler 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. 


Evvel İstanbul nerede?

Adres:Kayaşehir Bulvarı No.2 Başakşehir / İstanbul


Evvel İstanbul iletişim

Tel: 0216 527 56 19 

Web: www.evvelistanbul.com

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor