Kayseri Seyrani Kentsel Dönüşüm Projesi için düğmeye basıldı!

Kayseri Seyrani Kentsel Dönüşüm Projesi için düğmeye basıldı!Kayseri’de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar kentsel dönüşüm ile Seyrani’de yeni yapılacak olan 4 ana aksın alanını inceledi.


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar kentsel dönüşüm ile eski binalar yıkılırken, Seyrani’de yeni yapılacak olan 4 ana aksın alanını inceledi. Kocasinan Belediyesi’nde yer alan habere göre Belediye Başkanı yeni yapılacak 4 ana aks alanı ile çevre düzenlemesi için inceleme yaptı.

Seyrani’ye yeni bir çehre

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar, yapılan çalışmalar ile insanların kış ayını huzurlu bir şekilde geçireceğini söyledi. Çolakbayrakdar, “Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Seyrani’ ye yeni bir çehre ve şehrimize yepyeni bir bölge kazandırmış olacağız” dedi.

Kayseri Seyrani Kentsel Dönüşüm Projesi için düğmeye basıldı!

Çalışmalar hakkında bilgi aldı

Seyrani Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm projesi çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Belediye Başkanı, dönüşüm projeleri ile vatandaşların daha güzel ve daha konforlu ortamlarda yaşamaları için durmaksızın çalıştıklarından bahsetti.

Kayseri Seyrani Kentsel Dönüşüm Projesi için düğmeye basıldı!

Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor

Belediye Başkanı Çolakbayrakdar şu ifadelerde bulundu: “Seyrani Mahallemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Dönüşümle birlikte imarsız yapılar yıkılarak, yerine modern binalarla taçlandırılıyor. Bir yandan ise yeni yapılan binaların oluşturmuş olduğu çevreye ihtiyaç olan park yapımı, yol ve diğer donatıları hızlı bir şekilde yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz.  Özellikle yılsonu dolayısıyla tamamlanmış binaların teslimiyle hemşehrilerim, bu kışı huzurlu bir şekilde sıcak yuvalarında geçirmeleri için çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyoruz. Bölgemizde dönüşüm çalışmaları devam ettiği için bölgenin tamamında çalışmaları yerine getiremesek de bitmiş binaların çevresini yerinde tespit ediyoruz.  Planladığımız şekilde 4 ana aksın yollarını açacağız. Hemşehrilerim, bu 4 ana aksın açılmasıyla huzurlu bir şekilde daha konforlu ortamda yaşayabilecek. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Seyrani’ ye yeni bir çehre ve şehrimize yepyeni bir bölge kazandırmış olacağız.” 

Yoğun çaba gösteriyoruz

Kocasinan Belediye Başkanı, açıklamasını şu ifadelerle sonlandırdı: “İnsanların mutlu olarak yaşayabileceği bir Kocasinan’ı hazırlamak için gayret ediyor ve yoğun çaba gösteriyoruz.”

Kayseri Seyrani kentsel dönüşümle modern görünüme kavuşuyor!