Aka Yapı

Aka Yapı

Aka Yapı Esenyurt'ta yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Şehitler Parkı'nın yanı başında konumlanacak olan Yeşil Park Evleri, 2 ay sonra resmi olarak satışa çıkacak. Projede fiyatlar 150 bin TL'den başlıyor...

Gül İstanbul Evleri 3 nerede?

İstanbul Esenyurt'ta Gül İstanbul Evleri projesinin 3. etabı olarak inşa edilen Gül İstanbul Evleri 3 projesinin konum bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz...

Gül İstanbul Evleri 3'te 98 bin TL'ye 1+1!

Aka Yapı tarafından İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Gül İstanbul Evleri 3 projesinde 1+1 daireler 98 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

Gülistanbul Esenyurt Evleri'nde 1+1 son konut! 86 bin TL!

Esenyurt'ta inşa edilen Gülistanbul projesnde kampanyalı olarak 1+1 dairelerden 1 adet kaldı...

Gül İstanbul Evleri'nde teslimler ay sonu başlıyor!

Gül İstanbul Evleri; Esenyurt'ta yükseliyor. Proje kapsamında yer alan konutların teslimatları ay sonunda başlıyor...

Akagül Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akagül Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli ile İsa Aka ve Müjdat Gülsever ortaklığında kuruldu.

Akbayrak Yol Yapım İnşaat Köprü Doğal Gaz Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akbayrak Yol Yapım İnşaat Köprü Doğal Gaz Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Şakir Aka tarafından kuruldu. 

Aka Ersoy Yapı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aka Ersoy Yapı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Aka tarafından kuruldu. 

Aka Müşavirlik Yapı Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Aka Müşavirlik Yapı Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Adem Altıntaş tarafından kuruldu.

Aka Yapı Endüstrisi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aka Yapı Endüstrisi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 60 bin TL sermaye bedeli ile Ceren Alpay, Eren Alp ve Yılmaz Alpay ortaklığında kuruldu. 

Aka Mad Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aka Mad Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1 milyon TL sermaye ile bugün Aka avrasya Kuyumculuk İnşaat ve Öz Bin Yapı İnşaat Turizm Gıda ortaklığında kuruldu. 

Ankara'da yapılacak yeni stat TBMM'de konu oldu!

Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara'da uluslararası standartlara uygun olarak yapılacak yeni stat projesini meclis gündemine taşıdı..

İkizoğlu Yapı İnşaat Enerji Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkizoğlu Yapı İnşaat Enerji Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri’de 4 milyon TL sermaye bedeli ile Yunus Emre Kılıç, İsmail İli, Furkan Aka ve Samet İli ortaklığında kuruldu.

Atabilge Aka Ankara daire fiyatları!

Atabilge Aka Ankara daire fiyatları 4+1'lerde 475 bin liradan başlayarak değişiyor. Atabilge Aka Konutları projesinde daire teslimlerinin bu yıl ağustos sonunda yapılması planlanıyor...

Atabilge Aka konutlarında bu haftasonu kuralar çekilecek!

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığı tarafından Ankara'nın cazibe merkezi İncek'te yapımı süren yeni proje ATABİLGE AKA Konutları'nda, bu hafta sonu kura heyecanı yaşanacak.

Atabilge Aka Konutları kura çekilişi 27 Aralık'ta!

Atabilge-Fidanlar İnşaat ortaklığında inşa edilen ATABİLGE AKA Konutlarında, 27 Aralık'ta noter huzurunda çekilecek kura ile daireler sahiplerini bulacak. Kura töreni yaklaşık 2.000 kişinin katılımıyla bu pazar Congresium’da yapılacak.

Atabilge Aka Konakları modern hayatın çıtasını yükseltiyor!

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığında Ankara’nın İncek bölgesinde inşa edilen Ata Bilge Aka Konutları, konumu, inşaat kalitesi, sosyal imkânları, güvenlik ve teknolojik altyapısı ile konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Ankapark yapıları yıkılacak mı?

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, sivil toplum örgütleri, meslek odalarının tüm uyarılarına rağmen Atatürk Orman Çiftliği üzerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Ankapark'ı TBMM gündemine getirdi.

Aka Yapı Haberi

Aka Yapı

Aka Yapı Esenyurt'ta Gül İstanbul Evleri'nden sonra yeni bir projeyi daha satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Şehitler Parkı'nın yanı başında konumlanacak olan Yeşil Park Evleri,  4 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselecek.


Fiyatlar 150 bin TL'den başlıyor
Toplam 200 daireden oluşacak olan Esenyurt Yeşilpark Evleri'nde  2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 2 ay sonra resmi olarak satışa sunulması planlanan Aka Yapı Esenyurt projesinde fiyatlar 150 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Nisan 2014'te teslim
2014 Nisan ayında konut teslimlerinin yapılması planlanan  Aka Yapı Yeşil Park Evleri projesinde otopark ve güvenlik gibi hizmetler yer alacak.

Aka Yapı iletişim

(0212) 423 1318

Web adresi: www.akayapiinsat.com.tr

Şengül...