01 / 07 / 2022

blue residence nerede

blue residence nerede

Her ihtiyaca cevap veren kaliteli ve teknolojik yaşam alanları kuruyor. Yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken Enyap İnşaat projelerinden Blue Residence'dan satın aldıkları konutları Şubat ayında teslim almayı sabırsızlıkla bekliyorlar...

Beylikdüzü Blue Residence'ın yüzde 75'i satıldı! 140 bin lira!

ENYAP İnşaat'ın İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Blue Residence'ın yüzde 75'i satıldı. 322 adet daire ve 10 adet dükkândan oluşan projede, Suudi Arabistan prensinin aldığı 6 dairede 12+2'lik bir daire konsepti de yer alıyor...

Blue Residence'ta minimum 140 bin liraya!

Enyap İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Blue Residence, 322 adet daire ve 10 adet dükkandan oluşuyor. Projede, Suudi Arabistan prensinin aldığı 6 daire de 12+2'likbir daire konsepti de yer alıyor.

Blue Residence'de fiyatlar 140 bin TL'den başlıyor!

1997'den bu yana, binlerce insana yaşam alanları yaratan Enyap İnşaat, yönetim kurulu başkanı Vedat MAVUZER, alanındaki öncülükleri ve projeleriyle dikkati çekiyor. Her ihtiyaca cevap veren kaliteli ve teknolojik yaşam alanları kuruyor...

Blue Residence nerede? Havadan görüntüleri!

İstanbul Beylikdüzü'nde yer alan Blue Residence projesi Enyap İnşaat imzası taşıyor. Teslimleri ay sonunda gerçekleşmesi planlanan Blue Residence projesinde 1+1 ,2+1 ve 3+1 daire tiplerinde toplam 322 adet konut bulunuyor

Blue Rezidans nerede

Blue Residence projesi Beylikdüzü’nde, 5 dönüm alana inşa ediliyor…

Blue Rezidans nerede

Blue Residence projesi Beylikdüzü’nde, 5 dönüm alana inşa ediliyor…

Akkent Paradise Gardens Residence nerede?

Akkent Paradise Gardens'ta daire fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. 436 tane daire ve 36 tane cadde mağazasının yer aldığı projede satışlar devam ediyor. Peki Akkent Paradise Gardens Residence nerede?

Inİstanbul Lokal Residence nerede?

Inİstanbul Lokal Evleri İş GYO ve Nef işbirliğinde hayata geçiriliyor. Teslimlerin 2018 yılında yapılacağı projede 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peki Inİstanbul Lokal Residence nerede?

Vadi Marmara Residence nerede?

Vadi Marmara Residence 12 katlı tek blok halinde yükselecek. Çeşitli sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede 30 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. Peki Vadi Marmara Residence nerede?

Alya Life Residence nerede?

Alya Life Residence'de daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Ekşioğlu Yapı imzası taşıyan proje 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Alya Life Residence nerede?

East Park Residence nerede?

East Park Residence'de toplam 102 adet konut bulunuyor. Dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL'den başlangıç gösteren proje 2 blok halinde yükseliyor. Peki East Park Residence nerede?

Manzara Adalar Kartal Residence nerede?

313 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde dairelerin fiyatları 300 bin TL'den başlıyor. Peki, Manzara Adalar Kartal Residence nerede?

Fly Salmiya Residence nerede?

Fly Salmiya Konutları Uçarlar Yapı ve Beşikyapı imzası ile hayata geçiriliyor. Projede 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor. Peki Fly Salmiya Residence nerede?

Karmen Yapı Blue Lake nerede?

Blue Lake Konutları 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede 788 daire, 22 bağımsız mağaza ve işyeri yer alıyor. Peki Karmen Yapı Blue Lake nerede?

Kağıthane Vera Residence nerede?

Vera Residence'de daire tipleri 1+0'dan 3+1 dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. Projede fiyatlar 285 bin TL'den başlıyor. Peki Kağıthane Vera Residence nerede?

Ark Residence nerede?

Ark Residence 'de daire teslimlerinin Ağustos 2017'de gerçekleşmesi planlanıyor. Projede 110 adet lüks konut ve 10 adet ticari birim yer alıyor. Peki Ark Residence nerede?

Luxera Residence nerede?

Tek blok şeklinde hayata geçirilen Luxera Residence projesinde 68 adet rezidans daire yer alıyor. Proje Luxera Gayrimenkul imzası ile inşa eidliyor. Peki Luxera Residence nerede?

Aydos Country Sinpaş Residence nerede?

Teslimlerin 2016 yılı Ağustos ayında gerçekleşmesi öngörülen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Projede 30 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Peki Aydos Country Sinpaş Residence nerede?

Kartal Asia Residence nerede?

1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunan Kartal Asia Residence Evleri'nde teslimler hemen gerçekleşiyor. Peki Kartal Asia Residence nerede?

blue residence nerede Haberi

blue residence nerede

1997'den buyana, binlerce insana yaşam alanları İnşaat, alanındaki öncülükleri ve projeleriyle dikkati çekiyor. 


Her ihtiyaca cevap veren kaliteli ve teknolojik yaşam alanları kuruyor. Yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken Enyap İnşaat projelerinden Blue Residence'dan satın aldıkları konutları Şubat ayında teslim almayı sabırsızlıkla bekliyorlar. 


'Kaliteli Zaman, Yaşam, Huzur Enyap İnşaat Projelerinde Saklı' sloganıyla müşterilerinin karşısına çıkan Blue Recidence'da Şubat sonunda anahtar teslimi  yapılacak. 140 bin TL. 'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutlara Enyap İnşaat güvencesiyle yüzde 50 prim sağlayacağı garanti ediliyor. Metropol şehirlerde yaşanan karmaşayı üzerinden atmak isteyen, zamanını kaliteli, huzurlu, rahat yaşamak isteyenler, Enyap İnşaat proje ve detayları www.enyapinsaat.com adresinden incelenebileceği gibi, Enyap İnşaat'a 0212 853 44 93'den ulaşabilinecek. Yeni...