27 / 06 / 2022

Bodrum Yalı Evleri

Bodrum Yalı Evleri

Bodrum'da hayata geçirilen Yalı Evleri'nde fiyatlar 370 bin dolardan başlıyor. Projede hemen teslim hemen tapu avantajı sunuluyor.

Yalı Evleri Bodrum resimleri!

Yalı Evleri Bodrum resimleri haberimizin içinde yer alıyor, Bodrum 'da inşa edilen ve 120 konutun yer aldığı Yalı Evleri Bodrum 'un anahtar teslimleri hemen gerçekleşiyor

Yalı Evleri Bodrum fiyat!

Yalı Evleri Bodrum fiyat listesine göre daireler 220 bin dolardan ile 450 bin dolar arasında değişiyor. Bodrum Yalı Evlerinde yer alan dairelerin anahtar teslimleri hemen gerçekleşiyor...

Bodrum Yalı Evleri nerede?

Bodrum Yalı Evleri nerede? Yalı Evleri Muğla Bodrum'da Balkanoğlu İş Merkezi E Blok No:1 Konacık - Bodrum - Muğla -Türkiye adresinde yer alıyor....

Gökşin Yatırım Bodrum Yalı Evleri!

Gökşin Yatırım Bodrum Yalı Evleri 'nde fiyatlar 220 bin dolardan başlangıç gösteriyor, projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks konut tipleri bulunuyor...

Bodrum Yalı Evleri 'nde 220 bin dolara: Denize sıfır!

Bodrum Yalı Evleri 'nde fiyatlar 220 bin dolardan başlangıç gösteriyor, satışların devam ettiği projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks konut tipleri bulunuyor...

Bodrum Yalı Evleri'nde 200 bin dolara! Hemen teslim!

Gökşin Gayrimenkul tarafından yapılan Bodrum Yalı Evleri projesinde hemen teslim durumda olan evlerin fiyatları 200 bin dolardan başlıyor

ID Bodrum Yalıları nerede? ID Bodrum Yalıları fiyat 2022!

ID Bodrum Yalıları nerede sorusunun yanıtı ve ID Bodrum Yalıları fiyat 2022 haberimizde yer alıyor. İşte ID Bodrum Yalıları nerede sorusunun yanıtı ve ID Bodrum Yalıları fiyat 2022!

ID Bodrum Yalıları projesi 10 soruda tüm detaylarıyla!

Öztek Grubu, Bodrum’da eşsiz bir projeyi hayata geçiriyor. Peki, ID Bodrum Yalıları'nda hangi konut tipleri var? Satışa çıktı mı? Fiyatları ne kadar? İşte ID Bodrum Yalıları projesi 10 soruda tüm detaylarıyla!

ID Bodrum Yalıları geliyor! Yeni proje!

Öztek Grubu, Bodrum’da eşsiz bir projeyi hayata geçiriyor. 1982 yılından bu güne 'kaliteden ödün vermeden başarı' vizyonuyla hareket eden Öztek Grubu bünyesindeki Öztek Yapı’nın Bodrum’daki ilk projesi olan ID Bodrum Yalıları, Gündoğan ve Küçükbük arasındaki eşsiz bir yarımadada inşa ediliyor. 

Elif İnci ve Baran Aras, Casa Nova Evleri'nden 2 ev aldı!

Aras Holding'in patronları Elif İnci-Baran Aras çifti, Bodrum Yalıkavak'ta bulunan Casa Nova Evleri'nde 1 milyon 750 bin TL'ye iki ev aldı.

Bodrum Yalıkavak'taki arazinin imar planı değiştirildi!

Türkiye'de yer alan araziler bir bir özelleştiriliyor ve imara açılıyor. Sözcü'de yer alan habere göre; bugün, Bodrum Yalıkavak'ta yer alan büyüleyici bir manzarası bulunan arazinin de imara açıldığı belirtildi. 

Bodrum Yalı Evleri'nde 370 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Bodrum'da hayata geçirilen Yalı Evleri'nde fiyatlar 370 bin dolardan başlıyor. Projede hemen teslim hemen tapu avantajı sunuluyor.

Aziz Yıldırım, Bodrum Yalıkavak’taki evini kızlarına bıraktı!

Şampiyonluğu kılpayı kaçıran Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanları arasında yer alan Aziz Yıldırım, gözde tatil beldesi Bodrum Yalıkavak’ta bulunan evini kızlarına bıraktı.

Gurme CarrefourSA Bodrum Yalıkavak'ta açıldı!

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, Bodrum Yalıkavak'ta Gurme CarrefourSA'nın açılışını gerçekleştirdi. 

Ali Ağaoğlu Bodrum Yalıçiftlik'teki arsasını satıyor!

Türkiye'nin en büyük müteahhitlerinden biri olan Ali Ağaoğlu'nun Bodrum Yalıçiftlik'te bulunan arazisine otel yapacağı konuşuluyordu. Hatta araziye "Ali Ağaoğlu Turizm Projesi" tabelası da asılmıştı. Ağaoğlu bu projeden vazgeçti. Hatta araziyi satmak için müşteri arıyor...

D Plaj Evleri'nde haftalık, aylık veya sezonluk kiralama seçeneği!

Bodrum, Yalıkavak, Tilkicik Koyu'nda yer alan D Plaj Evleri haftalık, aylık veya sezonluk kiralama seçeneği sunuyor...

Bodrum CitrON Evleri ve Bodrum Amazon Akıllı Evleri'nde satışlar tamamlandı!

Önderler İnşaat'ın projeleri arasında yer alan Bodrum CitrON Evleri ve Bodrum Amazon Akıllı Evleri'nde satışlar tamamlandı. Projelerde “doğal yaşam”  alanları ve "akıllı ev" teknolojisi bulunuyor. 

Bodrum Turkuaz Evleri fiyatları!

Bodrum Turkuaz Evleri fiyatları minimum 195 bin TL'den başlıyor. Bodrum Altın İnşaat imzası taşıyan Turkuaz Evleri projesinde teslimler 2018 yılında yapılacak...

Bodrum Altın İnşaat Manzara Evleri fiyat!

9 daireden oluşan Bodrum Manzara Evleri Bodrum Mumcular’da inşa ediliyor. Bodrum Altın İnşaat Manzara Evleri fiyat listesi 195 bin TL'den başlıyor.

Bodrum Yalı Evleri Haberi

Bodrum Yalı Evleri

Yalı Evleri projesi, “En güzeli Bodrum... Bodrum'un en güzeli Yalı Evleri” mottosuyla en popüler tatil bölgeleri arasında yer alan Bodrum Yalıkavak’ta yükseliyor. 

Bodrum Yalı Evleri'nde yenilikçi, estetik, modern, teknolojik bakış açısı ve çevreci yaşam alanları sayesinde mavi ve yeşille iç içe bir yaşam sunuluyor.

33 adet konutun yer aldığı Yalı Evleri'nde 2+2, 3+1, 4+1 ikiz villa ve daireler bulunuyor. Fiyatların 370 bin dolardan başladığı Bodrum Yalı Evleri'ndeki konutların net alanı minimum 100 metrekare olarak belirlendi. Proje hemen teslim, hemen tapu ile satışa sunuldu.

Konumuyla dikkat çeken Yalı Evleri projesi, Bodrum uluslararası havaalanına 52 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre, Port Bodrum Yalıkavak Marina'ya 3 kilometre, Yalıkavak merkeze 4 kilometre mesafede yer alıyor.

Evin her odasından deniz manzarasına hakim...