06 / 12 / 2022

Emaar İnşaat

Emaar Konut Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emaar Konut Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Gülşen Çakmaz tarafından kuruldu.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Emaar Capital İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Emaar Capital İnşaat Limited Şirketi bugün Fatih’te 100 bin TL sermaye bedeli ile Mamoun Hamadah tarafından kuruldu.

Emaar Square Residence konum!

Emaar Square Residence konum bilgileri haberimizde yer alıyor. Emaar İnşaat imzasını taşıyan projede konut ve AVM bulunuyor.

The Address Residence lokasyon bilgileri!

Emaar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen The Address Residence İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da hayata geçiriliyor. İşte The Address Residence lokasyon bilgileri...

Emaar Square İstanbul iletişim!

Emaar Square İstanbul iletişim için 0216 547 17 17 telefon numarasından satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz. Emaar İnşaat imzası ile yükselen proje İstanbul Üsküdar'da hayata geçiriliyor.

The Address Residence'ta 1+1'ler 595 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Emaar İnşaat tarafından hayata geçirilen The Address Residence projesi The Address İstanbul'un 12. ve 29. katları arasında yer alıyor.Anadolu Yakası Çamlıca'da yükselen proje 48 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Emaar The Address Residence'ta 886 bin dolara 2+1!

48 bin metrekare alan üzerinde yayılan The Address İstanbul projesi Emaar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. The Address Residence projesi The Address İstanbul'un 12. ve 29. katları arasında yer alıyor.

Çamlıca The Address Residence'ta teslimler 2017'de!

Emaar İnşaat tarafından hayata geçirilen The Address Residence'ta toplam 320 daire bulunuyor. 48 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da inşa ediliyor.

The Address Residence'ta 1+1'ler 595 bin dolara!

Emaar İnşaat tarafından Çamlıca'da inşa edilen The Address Residence 48 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. Projede toplam 320 daire yer alıyor.

The Address Residence'ta yüzde 25 peşinatla! 2016'da teslim daireler!

2016 yılında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan projede Emaar İnşaat imzası bulunuyor. Daire alanlarının 78 ile 234 metrekare arasında değişiklik gösterdiği The Address Residence projesi The Address İstanbul projesinin içerisinde yer alıyor.

Çamlıca The Address Residence'ta teslimler 2016'da!

Emaar İnşaat tarafından hayata geçirilen The Address Residence projesi İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da yükseliyor. Projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

The Address Residance'ta teslimler 2016'da!

Emaar İnşaat tarafından Çamlıca'da inşa edilen The Address Residance'ın daire alanları 78 metrekareden başlayıp, 234 metrekareye kadar çıkıyor. Projede teslimlerin 2016 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.

Emaar İnşaat Haberi

Emaar İnşaat

 

Önay Grup projesi olan Önay Garden Residence, Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 2012 Mayıs sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Önay Garden Residence "Ev ortamında otel konforu" sunan ayrıcalıklı bir proje.   İstanbul'un merkezinde olup, yoğun tempo ve büyük şehirde yaşamanın stresinden uzal olmanın ayrıcalığını bahçenizde çiçeklerini büyüterek yaşayın. Önay Garden Residence'ta 60-62 ve 58 metrekare 1 oda 1 salon konutlar ve 86 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon konutlar yer alıyor.   Toplam arsa alanı 3 bin 700 metrekare olarak belirlenen projenin inşaat alanı 42 bin 500 metrekare olarak belirlendi. Kat bahçeli daireler konseptiyle Önay Garden Residence, çağdaş yapısı ve benzersiz görünümü ile geleceğin yaşam çizgilerini taşıyor.   Önay Garden Residence'ta 1+1 evler 145 bin lira ile 150 bin lira, 2+1 evler...