28 / 05 / 2022

Harput Yapı Ata Home

Harput Yapı Ata Home

Ata Home projesi Harput Yapı tarafından Ataşehir Yenişehir"de hayata geçiriliyor. Projede minimum daire fiyatı 275 bin TL

Harput Yapı Ata Home projesinde fiyatlar 275 bin liradan başlıyor!

Ata Home projesi Harput Yapı tarafından Ataşehir Yenişehir"de hayata geçiriliyor. Projede minimum daire fiyatı 275 bin TL

Harput Group Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Harput Group Yapı Denetim Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de Esra Türk tarafından kuruldu.

A7 Yapı Yatırım Anonim Şirketi Ataşehir Şubesi açıldı!

A7 Yapı Yatırım Anonim Şirketi Ataşehir Şubesi 7 milyon TL sermaye bedeli ile Fevzi Şahin tarafından açıldı. 

Ataşehir Modern’in lansmanı yapıldı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) güvencesiyle İstanbul Ataşehir'de hayata geçirilecek olan 'Ataşehir Modern'in lansmanı yapıldı. Projedeki konutlar metrekaresi ortalama 15 bin TL’den, 0.99 faiz oranı, 120 aya varan vade imkanı ve lansmana özel yüzde 10 indirimle satışa sunuldu.

Ataşehir'de kaçak yapılaşmaya geçit yok!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi’nde imara aykırı kaçak yapılaşmaya göz yumulduğuna ilişkin iddialara karşı yerinde incelemeler yaptı.

Kapan Yapı İnşaat Elektrik Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ataşehir Şubesi açıldı!

Kapan Yapı İnşaat Elektrik Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ataşehir Şubesi Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hakan Arslan tarafından açıldı.

Yozgat Ata Küçük Sanayi Sitesi'nde 33 iş yeri yapılacak!

Yozgat Ata Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, Yozgat Ata Küçük Sanayi Sitesi'ne ait 33 adet iş yeri için yapım işi ihale ediyor. Yapım ihalesi 27 Kasım 2020 tarihinde yapılacak.

Ata GYO'nun yatırım yapılabilir notu uzun vadeli BBB+, kısa vadeli A-3!   

Ata GYO'nun "Yatırım Yapılabilir" kategoride  derecelendirerek; Uzun Vadeli Ulusal Notu (TR) BBB+, Kısa Vadeli  Ulusal Notu (TR)  A-3, her iki not görünümünü ise "Negatif" olarak belirlendi.

Ata GYO'nun Tekirdağ'daki projesinin yapı ruhsatı alındı!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Hürriyet Mahallesi'nde 59 pafta, 218 ada ve 34 no.lu parseldeki arsanın inşaat yapı ruhsatını aldı...

Ataşehir Belediyesi 22 kaçak yapıyı yıktı!

Ataşehir Belediyesi kaçak yapılarla mücadele kapsamında, Ferhatpaşa Mahallesi’ndeki izinsiz olarak yapılan 22 adet kaçak, hangar tipi yapıyı yıktı...

Ataşehir Sitespor sahasının yurt yapılması kararı iptal edildi!

Ataşehir Sitespor sahası önce iki seçim arası İBB'nin kayyım yönetimince Gençlik Spor Bakanlığı'na devredildi. Sonra KHK ile öğrenci yurdu yapılması karar verilmişti. O karar iptal edildi..

Ata Yeddiemin Otomotiv ve İnşaat Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi Seramik Şubesi açıldı!

Ata Yeddiemin Otomotiv ve İnşaat Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi Seramik Şubesi bugün Ataşehir'de 1 milyon sermaye bedeli ile Şaban Türk tarafından açıldı.

Ataşehir İçerenköy imar bilgilendirme toplantısı yapıldı!

Uzun zamandır çözülemeyen Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nin imar planlarıyla ilgili bir toplantı yapıldı.

Ata GYO Lüleburgaz yapı kullanım izin belgesi açıklaması!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın portföyünde yer alan Kırklareli Lüleburgaz Kocasinan Mahallesi'nde 145 ada ve 52 nolu parselde kayıtlı gayrimenkulün yapı kullanma izin belgesi 5 Kasım'da alındı...

Harput Yapı Ata Home Haberi

Harput Yapı Ata Home

 

Ataşehir Yenişehir"de inşa edilen Atahome projesinde konut fiyatları 275 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projeyi Harput Yapı hayata geçiriyor.
 
900 metrekare alana inşa edilen Atahome projesinin inşaat alanı 1800 metrekare. Projenin inşaatı 2009 yılında başladı. Teslimler 2011 yılı içinde gerçekleşecek.
 
12 konuttan meydana gelen Ata Home projesinde tüm konutlar 120 metrekare büyüklükte. 3 oda ve 1 salondan oluşan konutların taban fiyatı 275 bin TL, tavan fiyatı ise 300 bin TL.
 
şžimdiye kadar 3 konutun satıldığı Atahome projesinde 5 katlı tek blok yer alıyor. Kapalı va açık otoparkın yer aldığı projede ayrıca güvenlik sistemi de mevcut.
www.harputyapi.com
(0216)...