Le Figaro gazetesi

Le Figaro gazetesi

Türk ve Arap işadamlarından oluşan bir holdingin, Yunanistanlı armatör Aristotelis Onasis’in dillere destan Skorpios Adası’nı satın almak istediği haberi Atina’da heyecan yarattı

Le Chic Tarabya'nın inşaat faaliyetlerine ara verildi!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Tarabya'da bulunan Le Chic Tarabya projesinin inşaat faaliyetlerine ara verildi...

İngiliz ajan Le Mesurier'in evi ilk defa görüntülendi!

İstanbul'da ofisinin önünde ölü bulunan İngiliz eski istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in evinin içi ilk kez görüntülendi.

Le Chic Bodrum Harmoni 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Le Chic Bodrum Harmoni ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Le Chic Tarabya 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Tarabya Mahallesi, 440 ada, 82-89-90 no.lu parsellerde yer alan Le Chic Tarabya'nın 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Marmara depremi en az 7.5'le vuracak, 2.5 dakika sürecek!

İstanbul'da yaşanması beklenen 'Marmara depremi' ile ilgili incelemeler yapan Prof. Dr. Cenk Yaltırak, depremle ilgili olarak "En az 7.5'le vuracak. 2.5 dakika sürecek" dedi.

Dünya gazetesi Bağcılar'daki binasını satıyor!

Türkiye'nin en köklü ekonomi gazetesi olan Dünya gazetesinin Bağcılar'daki internet üzerinden satışa çıkarıldı. 15 katlı bina için 66 milyon TL isteniyor.

Deniz GYO Le Chic Bodrum için Daikin'i seçti!

Deniz GYO, Bodrum merkezde inşa ettiği ‘Le Chic Bodrum’ projesinin iklimlendirmesi için Daikin’i tercih etti. Çevreci kriterler ile inşa edilen projede, 130 takım Daikin Altherma ve 147 adet Daikin VRV dış ünite kullanıldı.

Deniz GYO, Le Chic Bodrum'da Daikin'i tercih etti!

Deniz GYO, Bodrum merkezde hayata geçirdiği ‘Le Chic Bodrum’ projesinin iklimlendirmesi için Daikin’i tercih etti.

Avrupalı Türkler 200 milyonluk konut alacak!

Sabah Gazetesi'nin inşaat sektörünün devlerini Avrupalı Türkler'le bir araya getirdiği etkinliğin ikinci durağı Köln oldu. 

Le Chic Bodrum fiyat!

131 üniteden meydana gelen Le Chic Bodrum projesinde inşaat çalışmalarının yüzde 60'ı tamamlandı. İşte, Le Chic Bodrum fiyat listesi.. 

Le Chic Bodrum 2018 fiyatları!

Le Chic Bodrum 2018 fiyatları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Toplamda 131 üniteden meydana gelen proje Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ile Ataman İnşaat tarafından yükseliyor. 

Le Chic Bodrum Asarlık fiyatları!

Le Chic Bodrum Asarlık fiyatları 405 bin Euro'dan başlıyor. Proje 131 üniteden meydana geliyor.

Le Chic Bodrum ne zaman teslim edilecek?

Le Chic Bodrum projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks, 4 oda 1 salon dubleks daireler ve villalar yer alıyor. Projede fiyatlar da 405 bin Euro'dan başlıyor. Peki Le Chic Bodrum ne zaman teslim edilecek?

Le Figaro gazetesi

Le Figaro gazetesi Le Figaro gazetesi

 

FRANSIZ “Le Figaro” gazetesi, iddiaya göre Türkiye’de bir futbol takımı da olan Türk-Arap ortaklığındaki bir holdingin, Skorpios Adası’nın tek varisi ve Onasis’in torunu Athina’ya 20 gün önce 500 milyon Euro önerdiğini yazdı. Haberde Athina Onasis’in, bakım masraflarının yüksek olmasından dolayı Skorpios Adası’nı satmayı düşündüğü, ancak bu teklifi geri cevirdiği belirtildi.   Real Madrid’i satın alır   Figaro’nun haberine göre Türk-Arap holdingi “Barcelona ya da Real Madrid takımlarını satın almaya yetecek kadar ikinci bir teklif götürdü”. Athina Onasis de bu ikinci teklifi ciddi şekilde düşünmeye başladı.       Vasiyete ihanet mi   AİLENİN yakın çevresine göre, Aristotelis Onasis Skorpios adasının satılmamasını ve nesilden nesile yasal varislere geçmesini vasiyet etti. Torun Athina  Onasis’in ne karar vereceği henüz bilinmiyor.   99 yıllığına kiraya verebilir   Aristotelis Onasis, ailenin masraflarını karşılayamaması halinde adayı, kendisinin kurduğu ve devlete...