Seba Gacemer Kimdir? Sinpaş Seba Gacemer Kimdir?

Seba Gacemer Kimdir? Sinpaş Seba Gacemer Kimdir?

Sinpaş A.şž'nin Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seba Gacemer kimdir

Seba Gacemer, Türkiye'nin en güçlü 20. kadın CEO'su oldu!

'Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın CEO'su araştırması sonuçlarına göre, Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, listede 20'nci sırada yer aldı...

Seba Gacemer, Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın CEO'su arasında!

Ekonomist Dergisi'nin bu yıl sekizincisini gerçekleştirdiği ''Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın CEO''su araştırması sonuçlandı. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer listede 20'nci sırada yer aldı

Konut yeniden yatırım aracı olarak ön plana çıkıyor!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü Seba Gacemer yaptığı açıklamada, bu yıl dövizin çok fazla getiri sağlamadığını ve konutun yeniden yatırım aracı olarak ön plana çıktığını söyledi.

Seba Gacemer Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın CEO'su arasında!

Ekonomist Dergisi'nin bu yıl yedincisi gerçekleştirilen ''Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın CEO''su araştırması sonuçlandı. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer listede 9'uncu sırada yer aldı.

Sinpaş GYO'nun basın toplantısı iptal edildi!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ahmet Çelik, Seba Gacemer ve Mahmut Sefa Çelik'in katılımıyla 19 Aralık'ta basın toplantısı düzenleyecekti ancak basın toplantısı iptal edildi. 

Sinpaş GYO basın toplantısı 19 Aralık'ta!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ahmet Çelik, Seba Gacemer ve Mahmut Sefa Çelik'in katılımıyla basın toplantısı düzenleyecek...

Seba Gacemer: Eskiden 15 kriterle müşteriyi tanımaya çalışırdık!

Tüketiciyle ilgili toplanan verilerde artış dikkat çekiyor. Büyük grup ve şirketler ulaştıkları veri büyüklüğü ve kişi sayısını hızla artırıyor. Sinpaş GYO CEO’su Seba Gacemer, “Eskiden 15 kriterle müşteriyi tanımaya çalışırken bugün ekranlar yetmiyor” eliyor." diyor..

Konut satışları hareketlenecek!

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "KDV ve tapu harçlarında yapılan düzenlemeyle beraber banka faiz oranlarının düşürülmesi konut almayı bekleyen alıcıları harekete geçirecek uygun fiyatlı satışla büyük kolaylık sağlayacak” diyor.

Genç kuşak markalı konut konusunda çok bilinçli!

Sinpaş Holding, 2018 yılına yeniliklerle girdi. Sinpaş GYO’nun Genel Müdürü Seba Gacemer,2018 projeleri ve sektör hakkında açıklamalarda bulundu. 

Sinpaş GYO 5 yılda 1 milyon 500 bin konut üretecek!

Bugüne kadar 20 bin konut ürettiklerini söyleyen Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer "Suudi Arabistan konut piyasasıyla yakından ilgileniyoruz" dedi. Sinpaş GYO, 5 yıl içinde 1 milyon 500 bin konutu piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Gayrimenkul sertifikası sektör için önemli kaynak aracı!

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, gayrimenkul sertifikasının, konut sektörü için önemli bir kaynak aracı olduğunu söyledi.

Seba Gacemer: Gayrimenkul sertifikası daha çok pazarlanmalı!

6. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi gerçekleşti, zirvede , inşaat ve gayrimenkul dünyasının yatırım ve finansman sorunları konuşuldu.

Sinpaş bin 400'den fazla konut teslimi yapacak!

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Sinpaş GYO'nun bu yıl bin 400'den fazla konut teslimi yapacağını açıkladı. Gacemer ayrıca yabancıya vatandaşlık düzenlemesinin sektöre can suyu olacağının altını çizdi.

Seba Gacemer Kimdir? Sinpaş Seba Gacemer Kimdir? Haberi

Seba Gacemer Kimdir? Sinpaş Seba Gacemer Kimdir?

Sinpaş A.şž'nin Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seba Gacemer evli ve 2 çoçuk annesidir. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra ilk iş hayatına Satış ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak başlamıştır. Sonrasında sırasi ile, Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.şž. Genel Müdür Yardımcısı, Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.şž. “ 1999-2007 görev almıştır. şžuan ki görevi: Sinpaş A.şž Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür...