Varyap Halka Arz

Varyap Halka Arz

Türkiye'nin en büyük inşaat şirketlerinden Varyap halka açılma çalışmalarını tamamladı. Varyap İcra Kurulu Başkanı Erdinç Varlıbaş, halka arz miktarını 1 milyar dolar olarak belirlediklerini söyledi

Körfez GYO 2016 yılı halka arz fiyatı değerlendirme raporu!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., halka arz fiyatının değerlendirilmesi raporunu bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı.

Via GYO halka arz fiyatının değerlendirme raporunu yayınladı!

VİA Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre Via GYO halka arz fiyatının değerlendirme raporunu yayınladı.

Aramco'nun halka arz detayları açıklandı!

Borsaya açıldığında 2.5 trilyonluk büyüklüğe ulaşacak Aramco'nun halka arz detayları ortaya çıktı. İşte Suudi petrol şirketinin halka arz detayları...

Via GYO'nun halka arzı tamamlandı!

'Hayata bekleriz’ sloganıyla halka açılan Via GYO halka arzı, başarıyla tamamlandı. Halka arza yaklaşık 2,3 kat talep gelerek yatırımcılardan yaklaşık 710 milyon TL büyüklüğünde talep toplandı.

Via GYO halka arz fiyatı değerlendirme raporu!

Via Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada halka arz fiyatı değerlendirme raporu yayınlandı.

SPK, Via GYO'nun halka arzına onay verdi!

Sermaye Piyasası Kurulu, Via Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın halka arzına onay verdi. İşte Via Gayrimenkul Ortaklığı'nın halka arz onayının ayrıntısı..

Körfez GYO halka arz fiyatı değerlendirme raporu!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Körfez GYO halka arz fiyatı değerlendirme raporunu yayınladı.

Çuhadaroğlu'nun halka arzında talep toplanıyor!

60 yılı aşan bilgi, kalite ve güvenirliliği ile külçe alüminyumdan profil üretimi ve cephe sistemleri uygulamasına kadar tam entegrasyona sahip Çuhadaroğlu halka arzında talep toplama bugün başladı.

Çuhadaroğlu Metal'in halka arz büyüklüğü 37 milyon TL olarak belirlendi!

Alüminyum doğrama pazarının önemli firmalarından Çuhadaroğlu Metal halka arz edilecek. Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Çuhadaroğlu, yeni yatırımlarla Avrupa'nın ardından ABD'ye de girmek için adım atacaklarını söylüyor...

Bayraktar İnşaat Via'yı halka arz etmeyi planlıyor!

Bayraktar İnşaat, Via'yı halka arz etmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili bilgisi olan dört kaynağın verdiği bildiye göre Via bu halka arzı için Çiti ile HSBC'yi görevlendirdi. Via'nın halka arzı, 2015 Haziran ayından bu yana ilk halka arz olacak.

Çuhadaroğlu Metal, şubatta halka arz edilecek!

Çuhadaroğlu Metal, şubatta halka arz ediliyor. 'Bina terzisi' olarak adlandırılan firmanın % 26'sı halka açılacak ve arz büyüklüğü de 37 milyon lira olacak.

Çuhadaroğlu halka arz için Deniz Yatırım ile anlaştı!

60 yılı aşan bilgi, kalite ve güvenirliliği ile sektörünün yenilikçi markası Çuhadaroğlu Borsa yolunda Binaların Terzisi Çuhadaroğlu halka arz için Deniz Yatırım ile anlaştı.

İGDAŞ halka arz yoluyla özelleştiriliyor!

Türkiye'nin en büyük gaz dağıtım şirketi İGDAŞ, halka arz yoluyla özelleştiriliyor. İBB hisselerinin yüzde 51'inin satışı için Belediye Meclisi'nden onay çıktı.

Varyap Halka Arz Haberi

Varyap Halka Arz

 

Türkiye’de hayata geçirdiği konut projeleriyle dünya çapında ses getiren Varyap, hem borsaya açılacak hem de sektörde ilklere imza atacak.   Varyap’ın bir aile şirketinden kurumsallaşmış bir aile şirketine dönüştüğünü belirten Varyap İcra Kurulu Başkanı Erdinç Varlıbaş, “Varyap bağımsız denetimden geçti.   Sektörde ilk defa uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Japon JCR Eurasia Rating’den ‘BBB-’ yatırım yapılabilir not aldı. Artık hedefimiz borsaya açılmak, sermaye piyasalarıyla buluşmak” dedi.   DOĞRU ZAMANI BEKLİYORUZ   Halka arz için doğru zamanı beklediklerini belirten Erdinç Varlıbaş, piyasa koşulları oluştuğunda izin için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuracaklarını söyledi. Yaklaşık 1 milyar dolarlık bir halka arzın söz konusu olacağını belirten Erdinç Varlıbaş, “Gayrimenkul yatırım ortaklığı (GYO) şeklinde halka arz için çalışmalarımızı yaptık. GYO’ya dönüşecek şirket kuruldu (Varyap GYO). Altyapı olarak hazırız, vaktini bekliyoruz” diye konuştu.   Erdinç Varlıbaş, sadece...