Wilma Elles

Wilma Elles

Türk vatandaşı olmak için başvuru yapan Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye'den kazandığını yine Türkiye'de değerlendiriyor. Ünlü oyuncu son dönemin gözde semti Balat'tan müstakil bir bina satın aldı.

Kerem Göğüş ve oyuncu Wilma Elles evlendi!

Kerem Göğüş ve oyuncu Wilma Elles evlendi. Yaklaşık 4 yıldır birlikte olan ünlü işadamı Kerem Göğüş ve oyuncu Wilma Elles, Bebek'teki lüks dairelerinde mutluluğa 'Evet' dedi.

Kerem Göğüş Wilma Elles'e doğum günü partisi düzenledi!

2 yıldır birlikte olduğu inşaatçı sevgilisi Kerem Göğüş, Wilma Elles'e Yeniköy'deki villalarının bahçesinde doğum günü partisi düzenledi.Kerem Göğüş geçen yıl da Wilma Elles’e doğum gününde 350 bin TL’lik bir daire armağan etmişti.

Wilma Elles Tarabya'dan 700 bin TL'ye ev satın aldı!

Türk vatandaşı olmak isteyen Wilma, İstanbul Tarabya’da 700 bin TL’ye bir kat satın aldı...

Kerem Göğüş Bilimer Yalısı'nın bir katını 25 bin liraya kiraladı!

Kerem Göğüş ve Wilma Elles, Yeniköy'deki Bilimer Yalısı'nın bir katını aylık 25 bin liraya kiraladı. Bilimer Yalısı'nın geniş bir bahçesi ve mermerden yapılmış rıhtımı bulunuyor...

Serdar Ortaç evini 8 bin dolara Wilma Elles'e kiralayacak!

Beşiktaşta'ki lüks evini Wilma Elles'e 8 bin dolara kiralayacak olan Serdar Ortaç evi 2,8 milyon dolardan satılığa çıkardı...

Carolin'i canlandıran Wilma Elles, sevgilisi Levent Özçelik'in evini mi gösterdi

Kanal D'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Carolin rolüyle ünlenen Wilma Elles'in Instyle dergisine "Kendi evim" diye gösterdiği evin aslında sevgilisi Levent Özçelik'e ait olduğu öne sürüldü

Wilma Elles, Tünel'deki evinin kapılarını açtı!

InStyle Home dergisi, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Carolin’i, Alman oyuncu Wilma Elles’in Tünel’deki evini ziyaret etti

Alman oyuncu Wilma Elles'in de tercihi mor renkler!

Orhan Gencebay'ın evinde hakim olan mor renkler, 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin Caroline'i, Alman oyuncu Wilma Elles'in de tercihiydi.

Wilma Elles: İstanbul’daki otelime yatırımcı arıyorum!

Pandemi sürecini ikiz çocuklarıyla Almanya'da geçiren Wilma Elles önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul'daki otelini satacağı iddia edilen güzel oyuncu  ''Oteli bir güzellik merkezine çevirmeye karar verdim. İlgilenen varsa bana  yazabilir'' dedi.

Wilma Elles Beşiktaş'taki otelini 9 milyon TL'ye satıyor!

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle hayatımıza giren Wilma Elles, yatırım için Beşiktaş'ta aldığı 18 odalı apart otelini satışa çıkardı. Otel için 11 milyon lira isteyen Elles, otele alıcı çıkmayınca rakamda indirim yaptı ve fiyatı 9 milyon liraya düşürdü.

Wilma Elles Büyükdere Caddesi'nden ev bakıyor!

Beşiktaş’taki Bulvar kafeden çıkarken görüntülenen Wilma Elles, muhabirlerin, “Ev mi arıyorsunuz?” sorusuna “Büyükdere Caddesi güzel değil mi?” cevabını verdi.

Gayrimenkul kraliçesi Wilma Elles: Para kolay kazanılmıyor!

Türkiye'de 16 dairesi ile bir dükkanı olan Wilma Elles, 212 AVM'deki ucuzluk marketinin açılışına katıldı. Elles, 'Para kolay kazanılmıyor' dedi.

Wilma Elles'in serveti dudak uçuklattı! Bakın kaç ev almış!

Ünlü oyuncu Wilma Elles'in serveti dudak uçuklattı. Wilma Elles, Türkiye'de yatırım amaçlı aldığı dairelerin sayısını ilk kez açıkladı.

Kerem Göğüş ile Wilma Elles ayrıldı!

Güzel oyuncu Wilma Elles, son dönemde eşi Kerem Göğüş’le çıkan ayrılık haberlerini ilk kez doğruladı. Elles, "Kerem Bey’le uzun süre önce ayrıldık" dedi...

Wilma Elles: Kerem paramı yanlış yönlendirdi!

Alman oyuncu Wilma Elles, 2011 yılında ‘Öyle Bir Geçer’ dizisinde oynamak üzere geldiği Türkiye’de servet yapmıştı. Elles yaptığı açıklamada, "Kerem paramı yanlış yönlendirdi" dedi.

Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı!

Türkiye’de adını ilk kez oynadığı "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisi ile duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı.

Kerem Göğüş ile Wilma Elles ayrıldı mı?

Wilma Elles, Kerem Göğüş’le ilişkisinin sona erdiğini iddialarına "Biz zaten resmi olarak evli değildik. O yüzden boşanma durumu yok" yanıtını verdi...

Wilma Elles ile Kerem Göğüş boşanıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde eşi Kerem Göğüş ile ayrılacağı haberlerine açıklık getiren Wilma Elles, “Öyle bir şey yok. Nereden çıktı bu? Buraya eşim ve çocuklarımla birlikte geldim. Hatta bu mekan bizim için ayrı bir yere sahip. Burada tanıştık” dedi.

Avrasya Rezidans Gayrimenkul Turizm İnşaat Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Avrasya Rezidans Gayrimenkul Turizm İnşaat Yatırım Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Jade Mücalla Elles imzasıyla kuruldu.

Wilma Elles Balat'tan bina satın aldı!

Geçtiğimiz aylarda ikiz bebek dünyaya getiren Öyle Bir Geçer Zaman Ki nin 'Carolin' karekterini canlandıran Wilma Elles emlak zengini çıktı.

Willa Elles Balat'ta gayrimenkul yatırımı yapıyor!

Geçtiğimiz aylarda ikiz bebekleri Milat ve Melodi’yi kucağına alan Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’den kazandığını yine Türkiye’de değerlendiriyor.

Wilma Elles Haberi

Wilma Elles

Geçtiğimiz aylarda ikiz bebekleri Milat ve Melodi'yi kucağına alan Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye'den kazandığını yine Türkiye'de değerlendiriyor. Türk vatandaşı olmak için başvuru yapan Wilma, son dönemin gözde semti Balat'tan müstakil bir bina satın aldı. 


Daha önce de Balat'ta bir dairesi olan Elles, böylece aynı semtten 2 ev sahibi oldu. Fulya'da da bir dairesi olan ünlü oyuncu, emlak zengini ünlüler arasına girmeye aday. Elles gibi yatırımını tarihi semt Balat'ta değerlendiren ünlü isimler arasında Kenan İmirzalıoğlu, Selin Demiratar, Dağhan Külegeç ve Athena Gökhan yer...