Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı!

Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı! Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı!

Türkiye’de adını ilk kez oynadığı "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisi ile duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı.

Türk gayrimenkul sektörüne 500 milyon TL değerinde destek olan Almanya'nın Düsseldorf kentinde dün sona eren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na ünlü isimler de katıldı.

"Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum"


Yeni Şafak gazetesinde yer alan habere göre, fuara katılan ünlü isimler arasında yer alan Alman oyuncu Wilma Elles kazancıyla Türkiye’de yatırım yaptığını ve yatırımlarının en az ikiye katladığını belirtti. Türkiye’de 16 daire ve bir dükkan aldığını söyleyen Elles, “Almanya'da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya'da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım” diye konuştu.

“Çok şükür Türkiye'de yaptığım yatırımlar en az ikiye katladı"

Alman oyuncu Wilma Elles, “Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katladı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına yükseldi” dedi ve şöyle konuştu: “Yani çok güzel gerçekten. Ben Türkiye'de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu”

Ünlü isimlerden Evim Türkiye Fuarı'na büyük ilgi!

Evim Türkiye Fuarı’ndan sektöre 500 milyon lira destek!