Kim Kardashian ve Kanye West Miami'deki evlerini satıyor!

Kim Kardashian ve Kanye West Miami'deki evlerini satıyor! Kim Kardashian ve Kanye West Miami'deki evlerini satıyor!

Kim Kardashian ve Kanye West 14 milyon dolarlık evi satışa çıkardı Kanye West, eşi Kim Kardashian’a sürpriz Noel hediyesi olarak satın aldığı 14 milyon dolarlık evi iki ay sonra evi satışa çıkardı.


Kanye West, eşi Kim Kardashian’a Noel hediyesi olarak 14 milyon dolara bir daire satın almıştı. Ünlü rap’çi sadece iki ay sonra evi satmaya karar verdi.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Florida’da milyarderler sitesi olarak bilinen Faena House’ta bulunan evi Kanye West sürpriz hediye olarak almıştı. Kardashian’ın evi önceden görmesine izin vermeyerek Kardashian’a Noel’de sürpriz yapmıştı.

West, Norman Foster imzası taşıyan 18 katlı apartmandaki lüks daireyi güvenlik nedeniyle satışa çıkardı. Kanye West’in Noel sonrası eşine evi gezdirirken yansıyan fotoğrafları, evin basın tarafından yakın takipte olduğu belirlendi. Çift evi kendileri için güvenli bulmayarak satma kararı aldı. 

İddiaya göre çift şimdi tüm aile için daha güvenli olacak, daha tenha bir yerde başka bir ev arayışına girdi. Taşıyıcı anneden dördüncü çocuklarını bekleyen ünlü çift, Los Angeles’taki Hidden Hills bölgesinde bulunan bir evde yaşıyor.

Kanye West'ten Kim Kardashian'a 14 milyon dolarlık ev hediyesi!

Kim Kardashian ve Kanye West Miami'den 14 milyon dolara ev aldı!